• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right KİTAP
  • keyboard_arrow_right Neil Gaiman’ın American Gods’ına Yeni Oyuncular

DİZİ

Neil Gaiman’ın American Gods’ına Yeni Oyuncular

R.ist.T.O. 20 Nisan 2016


Background
share close

Neil Gaiman’ın American Gods romanı 2011’den beri dizi olacak. Önceleri HBO tarafından geliştirilmekteyken 2014 yılında HBO senaryoyu bir türlü istedikleri şekle sokamadıklarından projeyi bıraktıklarını duyurdu ve akabinde Starz Bryan Fuller ve Michael Green ile birlikte diziyi geliştireceklerini açıkladı.

Şimdiye kadar projeye dahil olan oyuncular Ricky Whittle – Shadow Moon, Ian McShane – Wednesday, Bruce Langley – Technical Boy, Emily Browning – Laura Moon, Yetide Badaki – Bilquis ve Sean Harris – Mad Sweeney idi.geekstra_american-gods2TV Line’ın haberine göre ekibe Crispin Glover ve Jonathan Tucker da dahil olmuş. Tucker Low-Key Lyesmith adında “her konuda fikir sahibi olan hızlı konuşan bir karakter ve Shadow’a dış dünya ile ilgili bilge tavsiyelerde bulunan” bir karakteri canlandırıyor. Glover ise Mr. World adında bir karakteri canlandıracak.

American Gods’ın konusu kısaca:

Eski ve yeni tanrılar arasında bir savaş başlamak üzeredir. Mitoloji ve din kökenli eski tanrıların her gün inananlarını modern toplumun para, teknoloji, medya, ünlü ve uyuşturucu gibi yeni tutkularının oluşturduğu yeni nesil tanrılara kaptırmaktadır. Kahramanımız Shadow Moon sabıkalı biridir ve Mr. Wednesday adında bir düzenbazın partneri ve koruması olarak yolculuk etmektedir.

Jonathan Tucker The Black Donnellys’den beri çok severek takip ettiğim bir oyuncuydu ve bu dizide de rol bulmasına çok sevindim.geekstra_american-gods23American Gods’ın henüz duyrulmuş bir prömiyer tarihi bulunmuyor ama 2017’de ekranlara gelecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.