Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Neil Gaiman’ın American Gods’ına Yeni Oyuncular

Neil Gaiman’ın American Gods romanı 2011’den beri dizi olacak. Önceleri HBO tarafından geliştirilmekteyken 2014 yılında HBO senaryoyu bir türlü istedikleri şekle sokamadıklarından projeyi bıraktıklarını duyurdu ve akabinde Starz Bryan Fuller ve Michael Green ile birlikte diziyi geliştireceklerini açıkladı.

Şimdiye kadar projeye dahil olan oyuncular Ricky Whittle – Shadow Moon, Ian McShane – Wednesday, Bruce Langley – Technical Boy, Emily Browning – Laura Moon, Yetide Badaki – Bilquis ve Sean Harris – Mad Sweeney idi.geekstra_american-gods2TV Line’ın haberine göre ekibe Crispin Glover ve Jonathan Tucker da dahil olmuş. Tucker Low-Key Lyesmith adında “her konuda fikir sahibi olan hızlı konuşan bir karakter ve Shadow’a dış dünya ile ilgili bilge tavsiyelerde bulunan” bir karakteri canlandırıyor. Glover ise Mr. World adında bir karakteri canlandıracak.

American Gods’ın konusu kısaca:

Eski ve yeni tanrılar arasında bir savaş başlamak üzeredir. Mitoloji ve din kökenli eski tanrıların her gün inananlarını modern toplumun para, teknoloji, medya, ünlü ve uyuşturucu gibi yeni tutkularının oluşturduğu yeni nesil tanrılara kaptırmaktadır. Kahramanımız Shadow Moon sabıkalı biridir ve Mr. Wednesday adında bir düzenbazın partneri ve koruması olarak yolculuk etmektedir.

Jonathan Tucker The Black Donnellys’den beri çok severek takip ettiğim bir oyuncuydu ve bu dizide de rol bulmasına çok sevindim.geekstra_american-gods23American Gods’ın henüz duyrulmuş bir prömiyer tarihi bulunmuyor ama 2017’de ekranlara gelecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Marvel ve NASA El Ele!

Guardians of the Galaxy'nin de vizyon tarihine gittikçe yaklaştığımız şu günlerde Kozmik Marvel adına güzel...

Geekstra Ailesinin Yeni Üyeleri Belli Oldu!

Selam Gençler! Bir süredir devam eden yazar alımı sürecemiz sona ermiş bulunuyor. Yeni yazarlarımız CyranodeBergerac,...

Kapat