• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Netflix’in Godless Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi

DİZİ

Netflix’in Godless Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi

Tachikoma 16 Haziran 2016


Background
share close

Steven Soderbergh’ın yönetici yapımcılığını üstlendiği Netflix’in Western dizisi Godless kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Westernlere hiç ilgi duymasam da Soderbergh’ın adı ve dizinin ana kötüsünü canlandıracağı söylenen Jeff Daniels’in varlığı diziye olan merakımı arttırdı. Şimdiye kadar açıklanan oyuncular ve dizinin konusu kısaca şöyle:geekstra_godless

Frank Griffin (Jeff Daniels) vahşi batıyı korkuya boğan bir hayduttur. Frank, en büyük düşmanı olan eski öğrencisi Roy Goode (Jack O’Connell) un peşindedir. Roy La Belle adında bir kasabaya sığınır. Kasabanın erkeklerinin çoğu bir maden kazası sonucu hayatını kaybetmiş ve kasaba artık çoğunlukla kadınlardan oluşmaktadır.

Mary Agnes (Merritt Wever) kasabanın ölen belediye başkanının karısıdır ve Whitey Winn (Thomas Brodie Sangster) kasaba şerifinin yardımcısıdır. Şerif ve kitaplarına adanmış korkusuz bir yardımcı olmasına rağmen Whitey, henüz daha gençtir. A.T. Grigg ise Griffin çetesiyle ilgili Santa Fe Dailey Review gazetesine makaleler yazan bir muhabirdir.

Jeff Daniels’ın The Newsroom performansından sonra Godless’te nasıl bir karakter göreceğimizi merak ediyorum fakat hala westernlere olan antipatim nedeniyle Godless için heyecanlanamıyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.