Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Netflix’ten Fuller House Görüntüleri

A-a-a-a –aH~

Çocukluğumun 5-10 yaş arası döneminin televizyon programları arasında animasyon ve susam sokağını elediğimde geriye kalacak 3-4 live action program arasında Full House’un yeri başkadır.

Ailemizin bir parçasıydı bu insanlar ve rasyonel bir sebep sonuç ilişkisi kuramasam da kurma ihtiyacı duymadığım gibi bu irrasyonel ve karşılıklı olduğunu düşündüğüm sevgiyle de gayet mutluydum.

Aradan yıllar geçmiş bölümlerin konularını bile hatırlamıyorum ama hayatımın belli bir evresini sıcak bir yorgan gibi örten bir mutlulukla aklımın bir köşesindeki nostalji köşemde kalıcı bir yer edinmiş bir dizi.

Dizinin açılış jeneriğini izlediğinizde sizde de bende olduğu gibi içinizde sıcak poğaça ve cup cakelerin verdiğine bezer tatlı bir ısı uyanıyor mu?

Şimdi Netflix’in eski Full House kadrosu – Olsen kardeşler ile birlikte “Fuller House” adı ile bir devam dizisi çekmekte. Aslında eski ekibin hikayesinin devamından ziyade, orijinal dizinin konseptini ailenin ikinci nesli yani kızlarının devam ettirmesi üzerine kurulmuş.

Konusu kısaca:

Veteriner olan D.J (Candace Cameron Bure) yakın bir zamanda eşini kaybetmiştir. 3 çocuk annesi olan D.J’e yardım etmek için kardeşi Stphanie (Jodie Sweetin), en yakın arkadaşı Kimmy ve Kimmy’nin kızının D.J.’in evine taşınması ile olaylar başlar.

Eski kadrodan Danny (Bob Saget), Jesse amca (John Stamos), Joey (Dave Coullier), Becky teyze (Lori Loughlin) gibi karakterler konuk oyuncu olarak dizide yer alacaklar.

Tarih tekerrürden ibaret derler ama bu nostalji ve remake furyası ne zaman bitecek (hakkıyla yapılması durumunda yapılmasıyla ilgili pek bir sıkıntım yok gerçi) bilmiyorum. Fakat Fuller House ne kadar iyi veya kötü olursa olsun çocukluk anılarımı mahvedemeyecek!

26 Şubatta Netflix’ten yayımlanacak olan dizinin birkaç görüntüsünü de aşağıda bulabilirsiniz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
GEEKLİĞİN GÜCÜ ADINA!

Bir Georgia Tech Üniversitesi öğrencisi, okula yeni giriş yapmış taze, kir bulaşmamış gencecik birinci sınıf...

Kötü Kedi Şerafettin’den İlk Fragman Geldi!

Bülent Üstün'ün efsane çizgi roman karakteri Kötü Kedi Şerafettin'in sinemaya uyarlandığından haberi olmayan var mıdır...

Kapat