• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Sense 8 Dönüyor!

DİZİ

Sense 8 Dönüyor!

R.ist.T.O. 7 Aralık 2016


Background
share close

Sense 8’i sevmiş miydiniz?

Matrix ile sinema ve pop kültüre damgasını vuran Wachowskiler’in Netflix için geliştirdikleri bir dizi olan Sense 8 yakında yeni sezonu ile dönüyor.

Bir çok kişi Wachowskilerin Matrix sonrası hiç bir yapımlarının beklentileri karşılamadığını ifade ediyor ve nitekim benim de fikrim buna yakın. Matrix için Wachowskilerin beklenti ve ideallerini kıyaslayıp ölçecek bir standardımız yoktu fakat sonrasında vizyona soktukları her film için Wachowskilerin erişmeye çalıştığı hedefi görebilmekle ile birlikte o potansiyele ulaşamadığına da şahit oluyorduk.

Sense 8 bu döngüyü en azından benim için biraz kırmıştı. Evet çok mesaj dolu bir dizi ama Sense 8 anlatıldığı dönem, durum ve kalıplara rağmen özünde aidiyet ile ilgili samimi bir hikaye olduğunu çok açık bir şekilde hissettiriyordu (kişisel politikaları biraz batmadı değil ama olsun).geekstra_sense8_0123 Aralık’ta Netflix 2 saatlik bir Sense 8 Christmas Özel bölümü yayımlayacağını açıkladı. Ayrıca dizinin ikinci sezonunun 5 Mayıs 2017’de yayımlanacağı duyuruldu.

Wachowskilerfin J Michael Straczynski ile birlikte yazıp yönettikleri Sense 8 dizinin başrollerinde Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie Clayton, Tuppence Middleton, Donna Bae, Brian J. Wright ve Max Riemelt gibi isimler var.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.