• Home
 • keyboard_arrow_right DİZİ
 • keyboard_arrow_right IMAGE
 • keyboard_arrow_right Walking Dead Hayranları Kampanya Başlattı

DİZİ

Walking Dead Hayranları Kampanya Başlattı

kafkaesk 6 Nisan 2016


Background

The Walking Dead dizisinin hayranlarına, geride bıraktığımız 6. sezon boyunca büyük bir final vadedilmişti. Yapımcılar, oyuncular ve AMC yetkilileri her fırsatta “baş karakterlerden biri ölecek… üffff mükemmel bir sezon finali olacak.” diyip durdular.

Çizgi roman serisini takip edenler de Negan’ın diziye dahil olacağı duyurulduğunda büyük bir beklenti içine girdi doğal olarak. Hem Negan’ı Jeffrey Dean Morgan’ın oynayacak olması hem de karakterin hikayeye çok sert bir biçimde dahil olacağının çizgi roman serisinin takipçileri tarafından biliniyor olması, yetkililerin yaptığı açıklamalarla daha da büyüttü beklentiyi.

The-Walking-Dead-Negan-in-Comic-with-Lucille

Bu büyük beklentiyle izledi herkes 6. sezonun son bölümü olan Last Day on Earth‘ü. Bölüm sona erdiğinde küfürler havada uçuşuyordu. Evet Negan birini öldürmüştü ama kimi? Negan biricik aşkı Lucille’i savurduğu esnada kamera açısı değişti ve kurbanın gözünden gördük sahneyi. AMC bu muazam sahnenin içine etmeyi bir şekilde başardı. Çizgi romanın ve dizinin hayranları sosyal medyada lanet yağdırdı kanala ve yapımcılara ve hızlarını alamayıp bir kampanya başlattılar birkaç saat önce. Kampanya change.org üzerinde başlatıldı. Amacı ise AMC kanalının Negan’ın kimi öldürdüğünü açıklaması.

6. ve 7. sezonların arasına gelecek şekilde yeni bir bölümün yayınlanmasını ve kimin öldüğünün açıklanmasını talep ediyor izleyenler. “Bir webisode ile yapsanız da olur yeter ki 30 Mayıs’tan önce olsun.” deniyor kampanyanın açıklamasında. Eğer siz de katılmak isterseniz linki şurada: https://www.change.org/p/amc-the-walking-dead-season-6-cliffhanger-show-us-who-died

Tagged as: .

Avatar
Author

kafkaesk

Çizgi roman çevirmeni, editör, podcastçi | Unutmamak için yazıyorum. Prost!

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has 2 comments.
 1. Can Bolat on 6 Nisan 2016

  Böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum. Adamlar sırf meraklansınlar diye Ekime’e kadar bekletmek için böyle bir şey planlamışlar, çıkıp şu öldü demeleri.. Olmaz bence.

  • kafkaesk on 6 Nisan 2016

   ya reyting uğruna böyle bi işe kalkışmış adamlar yaparlar mı hiç öyle bir şey? ben de ihtimal vermiyorum aynen. zaten yaparlarsa Ekim’e kadar yapmazlarsa artık işte kısmet 🙂

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
2016 Harvey Ödülleri Sahiplerini Buldu

En İyi Kaligraf: John Workman, RAGNAROK, IDW Publishing En İyi Renklendirme: Laura Allred, SILVER SURFER,...

DC Sinematik Evreni Agresif Bir Şekilde Genişleyecek!

Marvel Studios’un sinemadaki başarısını en çok kıskanan DC ve Warner Bros olsa gerek. Sadece ticari...

Kapat