• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right BATMAN V SUPERMAN: ADALETİN ŞAFAĞI Filminin Özel Gösterimine Katılma Şansı!

FİLM

BATMAN V SUPERMAN: ADALETİN ŞAFAĞI Filminin Özel Gösterimine Katılma Şansı!

Geekstra 11 Mart 2016 4


Background
share close

Gençler! Bir ön gösterime daha hazır mısınız?

Kocaman posterden de anlaşıldığı üzere Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi için özel ön gösterim davetiyeleri hediye ediyoruz! “Warner Bros. Pictures ve JBC yayıncılık, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Özel Ön Gösterimi” için davetiye kazanma fırsatı yakalamak için yapmanız gereken tek şey, Twitter, Facebook ve Youtube’dan takip etmek ve soracağımız sorulara doğru yanıt vermek!

Batman v Superman: Adaletin Şafağı 25 Mart’ta Sinemalarda!

Filmin basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.batmanVsuperman_Poster (1)

BATMAN V SUPERMAN ADALETİN ŞAFAĞI

Yönetmen Zack Snyder’dan (“Man of Steel”) “Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı,” geliyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck (“Argo”) Batman/Bruce Wayne rolünde ve Henry Cavill (“Man of Steel,” “The Man from U.N.C.L.E.”) Superman/Clark Kent rolünde, karakterlerin ilk kez sinema perdesinde birlikte görünecekleri filmde karşımızda olacaklar.

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareketleri süren Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygıdeğer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Zack Snyder’ın yönettiği filmin diğer başrollerinde; Oscar adayı Amy Adams (“American Hustle,” “Man of Steel”)  Lois Lane rolünde, Jesse Eisenberg (“The Social Network”) Lex Luthor rolünde, Diane Lane (“Unfaithful,” “Man of Steel”) Martha Kent rolünde, ve Laurence Fishburne (“What’s Love Got to Do with It,” “Man of Steel”) Perry White rolünde; diğer rollerde de Oscar ödüllü Jeremy Irons (“Reversal of Fortune”) Alfred, ve Holly Hunter (“The Piano”) Senatör Finch; ve Gal Gadot (the “Fast and Furious” films) Wonder Woman/Diana Prince rolünde yer alıyorlar.

Snyder filmi Chris Terrio ve David S. Goyer’in yazdığı senaryodan yönetti. Senaryodaki karakterler DC Comics’in Bob Kane ile Bill Finger’ın yarattığı Batman ve Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratılan Superman karakterlerinden uyarlandı. Yapımcılar Charles Roven ve Deborah Snyder, ile Wesley Coller, yönetici yapımcılar Geoff Johns ve David S. Goyer.

Warner Bros. Pictures sunar, bir Atlas Entertainment/Cruel ve Unusual yapımı, bir Zack Snyder filmi, “Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı.” Film dünya çapında Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacaktır. Film 25 Mart 2016 tarihinden itibaren tüm dünyada 3D, 2D, ve bazı bölgelerde  IMAX 3D olarak vizyona girecektir. Filmin Türkiye vizyon tarihi de 25 Mart 2016’dır.

Kaçırmış olabileceğiniz görsel ve videolar için Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkiye resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. www.batmanvsuperman-tr.com

© 2016 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved. TM & DC Comics

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 4 comments.
  1. Can Bolat on 11 Mart 2016

    Yalnız şu posterden nefret eden bir benim herhalde nasıl bir photoshopa uğramışsa Clark’ın kafa yamulmuş.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.