• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Cate Blanchett Kadın Oceans 11 Filminde Olacak Mı?

FİLM

Cate Blanchett Kadın Oceans 11 Filminde Olacak Mı?

Tachikoma 7 Haziran 2016


Background
share close

The Playlist’in haberine göre Cate Blanchett, Sandra Bullock’un kadın oyunculardan oluşacak yeni Ocean’s 11 filmi için stüdyo ile görüşme halinde.

Eğer Blanchett ile anlaşma sağlanır ise Gary Ross’un yöneteceği ve stüdyo tarafından Ocean’s Ocho olarak anılan (filmin gerçek adı bu olmayacak) filmde Blanchett, eski filmlerde Brad Pitt’in karakterine tekabül eden bir karakteri canlandıracak.

Australian actress Cate Blanchett arrives at the 13th Annual Screen Actors Guild Awards in Los Angeles January 28, 2007.     REUTERS/Lucy Nicholson (UNITED STATES) FILM-SAG/
Australian actress Cate Blanchett arrives at the 13th Annual Screen Actors Guild Awards in Los Angeles January 28, 2007. REUTERS/Lucy Nicholson (UNITED STATES) FILM-SAG/

Daha önce bu rol için Jennifer Lawrence’ın bu rol için görüşme halinde olduğundan bahsetmiştik fakat Ocean’s Ocho’nun Sonbahar gibi çekimlere başlaması planlandığından Lawrence’in iş takvimine uymayacağı söyleniyor.

Bu arada The Playlist, haberinde ne Bullock’un ne de (eğer rolü alırsa) Blanchett’in karakterlerinin George Clooney ve Brad Pitt’in karakterlerinin kadın versiyonu olmayacağının altını çiziyor. Steven Soderbergh’ın filmlerinde sergilenen dostluk ve partnerlik ilişkisinin ötesinde karakterler arasında bir benzerli olmayacağı belirtiliyor.geekstra_oceansSoderbergh filmleriyle aynı evrende geçecek olmasından ötürü eski filmlerden cameolar bekleyebiliriz fakat George Clooney’in cameo yapacağı haberlerinin aksine doğrulanmış hiçbir bilgi bulunmuyor.

Gençler, kadınlardan oluşan bir Ocean’s 11 filmi ilginizi çekiyor mu?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.