• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Creed Devam Filminin Tarihi Belli Oldu!

FİLM

Creed Devam Filminin Tarihi Belli Oldu!

R.ist.T.O. 14 Ocak 2016


Background
share close

Creed’in ne kadar iyi bir film olduğundan bahsetmiş miydim?

MGM, Creed’in büyük gişe başarısı ve çok iyi eleştiriler almış olması üzerine hemen bir devam filmi için kolları sıvadı. Creed 2 için Kasım 2017 çıkış tarihi ayrılmış durumda.

Benimle hem fikir olmayan bir çok kişi olsa da Michael B. Jordan’ın neslimizin Denzel Washington’u olması için yetiştirildiğini düşünüyorum. Her ne kadar Fantastic Four ömrü boyunca filmografisinde bulunacak olsa da Creed filmindeki performansı ile bir filmi hatta bir seriyi taşıyabilecek bir oyuncu olduğunu kanıtladı bence.

Creed devam filmi diyoruz Michael B Jordan diyoruz ama Creed 2’nin bir devam filminden ziyade Rocky IV’teki ölümü öncesi Rocky ve Apollo’nun ilişkisini anlatan bir prequel olma durumu da söz konusuymuş.geekstra_creed_2Film serisinin yaratıcısı ve yönetici yapımcılarından olan Sylvester Stallone konu ile ilgili şöyle bir açıklama yaptı.

“Ryan’ın nasıl ilerleyeceğimiz hakkında fikirleri vardı. Apollo ve Rocky’yi bir arada göreceğimiz The Godfather 2 gibi bir film vardı kafasında.”

“Bir diğer seçenek de yeni bir rakiple yüzleştirmek, bence haşin bir Rus olabilir. Benim deneyimlerimin bir iz düşümü ile başlayıp işin içine farklı kültürler katabiliriz. Sonrasında günümüz Amerikasında yaşayan Rusların hayatına değiniriz.”geekstra_creed_2_1Açıkçası Godfather 2 gibi bir film muhteşem olabilirdi ve Ryan Coogler’ın da bu işin altından iyi bir şekilde kalkabileceğini düşünüyorum. Fakat şurada size Creed yönetmeni Ryan Coogler’ın Marvel’in Black Panther filmini de yöneteceğini duyurmuştuk. Bu Creed 2’nin yönetmen koltuğunda başka birinin oturacağı anlamına geliyor.

Eğer Creed Rocky gibi çok filmli bir seriye dönüşür ise Coogler’ın çekeceği bir başka Creed filmi izlemeyi çok isterim ama Creed 2’nin Coogler’ı beklemeyeceği kesin.

Bir ihtimal Stallone’nin yönetmenliği üstlenme durumu var. Bildiğiniz gibi Rocky II, RockyIII, Rocky IV ve Rocky Balboa filmlerini Stallone yönetmişti.geekstra_creed_2_2Bence Stallone’un yönetmesindense gerçekten Rocky filmlerini severek büyümüş genç bir yeteneğe filmi teslim etmek daha iyi bir tercih olacak gibi.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: , , , , , , , , , , .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post
Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
[Fragman] Yeni Lemony Snicket Fragmanı

Ne zamandı bu hikayeleri okuma (dinleme) listeme aldım bekliyorlar ama elimdeki diğer roman, podcast, müzik...

THE HOFF’DAN BATFLECK’E MESAJ

Kanada eğlence kanalı ET Canada David "The Hoff" Hasselhoff'u bulmuşken twitter'daki #batfleck haştegli twitleri okutalım...

Kapat