• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right DC Filmleri Hakkında Yeni Detaylar

FİLM

DC Filmleri Hakkında Yeni Detaylar

R.ist.T.O. 21 Ocak 2016


Background
share close

CW’da yapılan Dawn of Justice özel yayınında, gelecek DC filmleri için bir çok yeni bilgi verildi. Hepsini ayrı ayrı sizlerle paylaşmak yerine, toplu halde sunalım dedik.

Wonder Woman

Dünyanın en bilindik karakterlerinden biri olmasına rağmen bir çok kişi Wonder Woman hakkında çok fazla detay bilmiyor. Film bir orijin hikayesi olacak ve tarih içinde Wonder Woman’ın insanlıkla tanışması, olgunlaşmasına şahit olacağız.

The Flash

Flash karakterini biliyoruz ve bize sürekli dizi versiyonundan farklı bir Flash göstereceklerini söyleyip duruyorlar ama bu özel yayında yalnızca Flash’ın nasıl bir karakter olduğuna genel hatları ile değinilmiş ve film ile ilgili pek bir detay verilmemiş.

Aquaman

Aquaman için de genel bir tanıtımın ötesine geçilmemiş ama benim için işi eğlenceli kılan şey aslında en bariz olan şey. Bir çok sahnenin suyun altında geçecek olması ve bir Atlantis görecek olmamız.

Aslında denizin altından çok uzay, fantastik diyarlar ve farklı gezegenleri görsel mecralarda daha sık görüyoruz. Umarım gerçekten ilginç bir su altı dünyası tasarlayabilirler.

Cyborg

Cyborg aslında benim pek de sevmediğim bir karakter fakat Victor Stone için Ray Fisher’ın seçilmiş olması çok hoşuma gidiyor.

Ayrıca Kafkaesk ile bolca yaptığımız gelecek ve teknoloji muhabbetlerine benzeyen bir noktaya da değiniliyor. Cyborg uyumayan ve sürekli veri akışına maruz kalan biri. Cyborg’un insanlık ile teknoloji arasındaki var oluş mücadelesinin işlenecek olması da ümit vadediyor.

Gelecek filmlerin resmi logolarını da aşağıdaki galerimizde inceleyebilirsiniz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.