• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Edgar Wright’ın Baby Driver’ından İlk Görüntüler

FİLM

Edgar Wright’ın Baby Driver’ından İlk Görüntüler

R.ist.T.O. 29 Aralık 2016


Background
share close

Edgar Wright’ın büyük hayranlarıyız biz Geekstra ailesi olarak. Yönetmenin yeni filmi Baby Driver Edgar Wright’tan beklenen komedi ve aksiyon sahneleriyle dolu olacak gibi görünüyor. Filmi ilginç kılan şeylerden biri ana karakterin tinnitus nedeniyle sürekli müzik dinliyor olması ve filmdeki tüm aksiyonun bu müziğe göre koreograflanmış olması.

“her zaman müzikten güç alan bir aksiyon filmi çekmek istemişimdir. Bu tüm işlerimde de görülebilen bir unsur fakat bunu nasıl bir adım öteye taşırım diye düşünürken, tüm film boyunca müzik dinleyen bir başrol kullanabileceğim geldi aklıma.”

(l to r) Baby (ANSEL ELGORT), Bats (JAMIE FOXX), Darling (EIZA GONZALEZ) and Buddy (JON HAMM) in the abandoned rail yard to negotiate a deal in TriStar Pictures' BABY DRIVER.
(l to r) Baby (ANSEL ELGORT), Bats (JAMIE FOXX), Darling (EIZA GONZALEZ) and Buddy (JON HAMM) in the abandoned rail yard to negotiate a deal in TriStar Pictures’ BABY DRIVER.

Diyor yönetmen. Eğlenceli bir film olacak gibi görünüyor fakat şöyle devam ediyor:

“yer yer espriler olacak ama kesinlikle bir komedi filmi değil. Gerçekten ciddi ver gergin bir boyut kazanıyor. Bu benim için eğlenceli bir durum. Gerçekten dramatik ve gerilim dolu sahneler çekmek…”

Edgar Wright’ın yönettiği Baby Driver 11 Ağustos 2017’de vizyona girecek ve oyuncu kadrosunda Ansel Elgort, Jamie Foxx, Jon Bernthal, Eiza Gonzales, Jon Hamm, Kevin Spacey gibi isimler var.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.