• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MANGA
  • keyboard_arrow_right Edge of Tomorrow Yeniden!

FİLM

Edge of Tomorrow Yeniden!

Tachikoma 11 Nisan 2016 1


Background
share close

Tom Cruise 2014 yapımı Edge of Tomorrow filminin ikincisini çekme hazırlığında. Doug Liman’ın yeniden yönetmen koltuğunda olacağı devam filminin senaryosunu Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse yazacak.

All You Need Is Kill adlı Japon romanından uyarlanan film, benim için 2014’ün en beklenmedik filmlerinden biriydi. Açıkçası filmi bu kadar beğeneceğimi hiç tahmin etmemiştim. Komedi unsurlarından Emiliy Blunt’ın karakterine, iyi işlenmiş bir hikayeydi.

ABD pazarında beklediğini bulamamış olsa da uluslararası pazarda ilgi görmüş. Emily Blunt’ın filme dönüp dönmeyeceği konusunda henüz bir açıklama yok ama geçen sene Tom Cruise devam filmi olması durumunda Emily’nin de projeye dahil olmak istediğini belirtmişti.

Rita olmadan Edge of Tomorrow mu olur? Olmaz tabii…geekstra_edge-of-tomorrow-(1)Orijinal romanı veya uyarlama mangayı okumadığımdan filmin hikayeyi ne kadar değiştirdiğini bilmiyorum. İkinci film için belki orijinal hikayeden ilk filmde kullanılmamış malzemeleri işleyecekler, belki de ikinci bir istila veya bir şekilde hayatta kalmayı başaran bir Alpha bulacaklar…

Konu ne olursa olsun, Doug Liman’a güvenim tam. Emily Blunt da dönerse kesinlikle kötü bir film çıkacağını düşünmüyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.
  1. Can Bolat on 12 Nisan 2016

    Şahsen çekilmemesi taraftarıyım, çok nadir filmler ilkinden iyi olmuştur. Bu da ilkinden iyi olacağını sanmıyorum. Sen birinci film ile iyi bir final yapmışsın zaten niye zorluyorsun ki.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.