• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Fantastic Beasts and Where To Find Them – Yeni Fragman

FİLM

Fantastic Beasts and Where To Find Them – Yeni Fragman

SNf 15 Ağustos 2016


Background
share close

Pazarlama cenneti Amerika’da işler böyle yürüyor. Super Bowl gibi milyonlar tarafından izlenen bir müsabaka doğal olarak canlı yayınlanıyor misal ve şirketler aralara kendi reklamlarını uçuk fiyatlara sıkıştırabilmek için kuyruğa giriyor. Bunu her yıl Super Bowl dönemi yayınlanacak fragmanları beklediğimiz için çok iyi biliyoruz artık. Olimpiyatlar da aynı muameleyi görüyor. Yeni ürünlerin reklamları, yeni filmlerin fragmanları olimpiyat canlı yayınlarının arasında pörtlemeye başladı; Fantastic Beasts and Where To Find Them’in (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) kısa fragmanı da onlardan biri.

Kısaca filmin konusunu hatırlayalım sonra yeni fragmana dalalım.

1926 senesinde Newt Scamander, dünyayı sihirli yaratıkları incelemek ve toplamak için gezmektedir ve New York’a uğrar. Fakat New York ziyareti sırasında Jacob adında bir No-Maj (Muggle’ın Amerikancası) sihirli yaratıklarla dolu çantayı kaybedince işler karışır…

18 Kasım’da vizyona girecek filmde Eddie Redmayne, Katherine Waterson, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Samantha Morton, Jon Voight, Ron Perlman, Carmen Ejogo, Jenn Murray, Colin Farrell gibi isimler yer alıyor.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.