Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Bastille Day – Idris Elba!

James Bond da neymiş… der gibi Idris abi.

Bastille Day’de Idris Elba, bombalı terör saldırısı sonucu polis birliği içindeki yolsuzluğu açığa çıkartmak için bir hırsız (Richard Madden – Rob Stark!) ile işbirliğine giren gözü kara bir CIA ajanını canlandırıyor.

Normalde Şubat ayı içinde vizyona girmesi planlanan film Paris saldırıları nedeniyle 22 Nisan’a ertelendi.geekstra_bastille day (2)Filmin konusu kısaca şöyle:

Michael Mason Paris’te yaşayan Amerikalı bir sokak hırsızıdır. Çaldığı bir çantanın içinde bomba olduğu öğrenildiğinde CIA tarafından yakalanır. Sean Briar olaya atanmış CIA ajanıdır ve kısa bir süre içinde Michael’in çok daha büyük bir komplo için kullanılan bir piyon olduğunu anlar. Polis birliği içinde büyük bir komplonun döndüğünü fark eden Sean, Michael’i olayları çözmek için kullanır.

CIA’in emirlerine karşı çıkarak Sean ve Michael komployu çözmeye çalışır ve bu girişimleri onların hedef alınmasına neden olur. İkili tek başlarına komployu ortaya çıkartmak ve düşmanlarını alt etmek zorundadır.

James Watkins’in yönettiği ve Idris Elba, Richard Madden, Charlotte Le Bon gibi oyuncuların oynadığı Bastille Day için ülkemizde henüz bir vizyon tarihi belirlenmiş değil.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Bond 24 İçin Yeni Odd Job Aranıyor!

Bilen bilir ki klasik James Bond filmleri Bond kızları, bombaya dönüşen kol düğmeleri dışında ikonik...

AMAZING SPIDERMAN 2 YENİ FEATURETTE

Ardı arkası kesilmeyen bir fragman/featurette/teaser yağmuruna tutulmuş gibi görünüyoruz. Amazing Spiderman 2'nin yeni featurette'i de...

Kapat