Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Blade Runner 2049 Haber Derlemesi ve İlk Fragman

Blade Runner 2049 2017’de en çok beklediğim filmlerden biri. Yönetmenlik koltuğunda Arrival, Cicario, Enemy, Prisoners gibi filmleri yönetmiş olan Denis Villeneuve’un oluşu başlı başına bir hype unsuru. Fakat yönetmenin ötesinde Ridley Scott’un projeye yapımcı olarak vizyonunu paylaşacak olması ve orjijinal filmin hikayeden 30 yıl sonrasını anlatacak olması beni çok heyecanlandırıyor.

EW ile paylaşılan özel görüntülerde Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas, Ridley Scott ve Denis Villeneuve’u görmek mümkün.

Screen ile yaptığı röportajı sırasında yönetmen Villeneuve söyle konuştu:

“mahvoldum. Bilimkurguyu çok seviyorum. Şimdiden hayata geçirmek istediğim iki fikrim var ve Blade Runner da devam edebilir… bakalım göreceğiz”

Blade Runner’ın devam filmi için bir 30 yıl daha beklememize gerek olmayabilir belki. Her şeyin serileşmesi iyi bir şey mi sanırım başka bir zaman sorulması gereken bir soru çünkü daha fazla Blade Runner’a hayrı demem!

Filmin resmi sinopsisi aşağıdaki gibi

“bir önceki filmin olaylarından 30 yıl sonra L.A.P.D. memuru olan K, toplumu kaosa sürükleyebilecek bir sırrı keşfeder. K’nın araştırmaları onu 30 yıldır kayıp olan Rick Deckard’ı bulmaya zorlar.”

Ekim 2017’de vizyona girmesi beklenen Blade Runner 2049’nun oyuncu kadrosunda Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas, Robin Wright, Dave Bautista, Sylvia Hoeks, Carla Juri, David Dastmalchian, Jared Leto gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Tarantino’nun Yeni Filminden Güzel Haberler Var, Koşun !

Sinemanın yaramaz çocuğu Quentin Tarantino son filminin hazırlıklarına süratle devam ediyor. 10. filmiyle beraber sinemayı...

Supernatural 11. Sezon 17. Bölüm Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

31 Mart'ta izleyeceğimiz yeni bölümün adı Red Meat. KURTADAM SALDIRISI! Sam ile Dean iki kişiyi kaçıran...

Kapat