• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Keeping Up With The Joneses

FİLM

[Fragman] Keeping Up With The Joneses

Tachikoma 27 Haziran 2016


Background
share close

“Şüpheli komşu” konseptli filmleri genellikle severim. Bilmiyorum belki içimde küçük bir voyeur var. Rear Window’dan Matthew Perry’li The Whole Nine Yards’a bu tarz filmlerin insanların paranoyalarını “ya gerçekse” den “al işte gerçekmiş”e dönüştürme süreçleri her zamana bana eğlenceli gelmiştir.

Keeping Up With the Joneses de bu tarz bir film. Gal Gadot ve Jon Hamm’in Mr. & Mrs. Smith vari süper ajanlar olması fikri yeterince keyifli fakat üstüne Zach Galifianakis ve Isla Fisher’ın paranoyaları ummadıkları şekilde gerçek çıkan komik komşuları oynuyor olmaları da ekstra bir eğlence katıyor. Gerçi canı sıkılmış, saf ve “istemsizce” komik olan Amerikan çekirdek ailesi konseptinden de sıkılmaya başladığımı belirtmeliyim.

2 Aralık’ta vizyona girecek olan filmin yönetmeni Greg Mottola. Daha önce Superbad, Adventureland gibi filmleri ve The Newsroom gibi dizileri yönetmiş olan Mottola’nın en azından iyi bir komedi çekebildiğini biliyoruz. Bakalım işin aksiyon kısmını nasıl kotaracak. Filmin oyuncu kadrosunda John Hamm, Gal Gadot, Zach Galifianakis, Isla Fisher, Maribeth Monroe, Michael Kiu  gibi oyuncular bulunuyor.

Adventureland izleyesim geldi….

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.