• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Phoenix Incident

FİLM

[Fragman] Phoenix Incident

Tachikoma 2 Mart 2016 2


Background
share close

Phoenix Incident, 1997 yılında Phoenix üzerinde görüldüğü iddia edilen ünlü bir UFO görüntülenme olayına verilmiş bir ad. Film de tam olarak bu konuyu işliyor.

Gerçeklere dayalı bir bilim kurgu gerilim filmi olan Phoenix Incident, 1997 yılındaki olaylarda kaybolan insanlarla ilgili gerçekleri saklayan bir ordu komplosu etrafında dönüyor. Kaybolanların ailesi, gizli ordu evrakları, kokpit kayıtları vb kanıtlarla Phoenix Incident sırasında uzaylılarla gerçekten karşılaşıldığı gerçeği açığa çıkıyor…geekstra_phoenix (1)Konusu ilginç geldi ve biraz fazla dramatize edilmiş olsa da fragman da fena görünmüyor. Daha önce Call of Duty, Titanfall, Saints Row, Tony Hawk Pro Skater gibi oyunlarda çalışmış olan Keith Arem’in yazıp yönettiği film ABD’de Fathom Events adında bir organizasyon dahilinde vizyona girecek.


geekstra_phoenix (5)
Fathom Events, ABD’de ulusal çapta, yerel sinemalarda belli tarihlerde özel film ve konser gösterimleri yapan bir etkinlik firması. Bence gayet başarılı bir fikirmiş aslında İstanbul’da da böyle gösterimler olsa eğlenceli sosyal bir alt kültür oluşurdu…geekstra_phoenix (4) geekstra_phoenix (3) geekstra_phoenix (2)Biz de artık nete düştüğünde izleyeceğiz…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 2 comments.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.