Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] The Nice Guys

Shane Black filmleri çocukluğumdan beri hayatımın bir parçasıdır. Eminim sizin için de aynı şey geçerli. Bana inanmıyorsanız Shane Black’in IMDB sayfasına bakın. Eminim güzel bir anı ile eşleştirdiğiniz en az bir film bulacaksınız. Misal Lethal Weapon!

Daha genç olan arkadaşlar belki Iron Man 3 veya belki Kiss Kiss Bang Bang’i hatırlarlar. Neyse konuyu uzatmadan, Shane Black’in yeni filmi The Nice Guys için yeni bir fragman yayımlandı.

70’ler Los Angeles’inde geçen komedi dedektiflik macerası olan The Nice Guys, her anlamıyla tam bir Shane Black filmi ve izlemek için sabırsızlanıyorum.

Konusu kısaca:

Hiç bir işi doğru gitmeyen bir özel dedektif olan Holland March (Ryan Gosling) ve parasıyla adam döven Jackson Healy bir şekilde kayıp bir kızı bulmak için güçlerini birleştirmelidir. Araştırmaları sırasında bir porno yıldızının ölümünden, büyük bir komploya kadar içinden çıkılmayacak olaylara karışırlar.

Fragmanı çok beğendim ve özellikle Ryan Gosling’i yeniden daha hafif ve komik bir rolde görmek hoşuma gitti. Russell Crowe? Meh~ ama The Leftovers’dan da tanıdığımız Margaret Qualley… resmen kalbim sızlıyor…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 30 – Star Wars VII, Jurassic World, Terminator Genisys

Hangi senedeyiz allasen. Gündemdeki filmlerimiz Jurassic World, Terminatör ve Star Wars... Tamam bir yandan HollyWood’un...

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Sinemalara Geliyor!

Selam gençler! Sizlere, özellikle de Final Fantasy sevdalılarına çok acayip bir haberimiz var. 30 Eylül'de...

Kapat