• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Transformers: The Last Knight

FİLM

[Fragman] Transformers: The Last Knight

R.ist.T.O. 7 Aralık 2016


Background
share close

Artık Transformers film serisini yakından takip etme kararı aldım. İlk film çıkmadan önce “live action Transformers mı olur?” demiş ve filmin ilk yarısına kadar CGI’ın etkisinde kalarak “… oluyormuş…” demiştim. Tabii sonra Maykıl bey’in yılmayan, “kusturana kadar patlama” aksiyon anlayışıyla daha film bitmeden filmden baymıştım.

Sonra ikinci film geldi. Hadi ilk film bu kadar para yapmışken ikinci filmi denemeseler olmaz, ticaret sonuçta dedim. İlk filmden daha kötüydü. Konu zaten yoktu ama görsel bir yenilik de yoktu. Fakat yine zibilyar dolar kazandı. 3 geldi. Sinema ya para harcayan insanların demek ki böyle bir dışa vuruma ihtiyaçları var veya artık alışmış kudurmuştan beter durumuna girdik dedim.geekstra_transformers24 geldi ve Çin, olayı daha da saçma bir boyuta taşıdı. Dünyanın kalanı “e artık yeter” der gibiydi ama Çin, filmin hasılatının yarısını karşılayarak “yoooo dostum” dedi. Dinobotlara rağmen dedi. Çocukken izlediğim Transformers çizgi filmlerinde bile saçma geliyordu Dinobotlar bana…

Şimdi 5 geliyor ve yine aynı yine aynı gibi ama Anthony Hopkins ve John Goodman’ı da karanlık tarafa çekmişler. Hani Transformers’ı yakından takip edeceğim dedim ya, bence bu seri bir pazarlama ve tüketici manipülasyonu şaheseri. İçerik ve değer katmadan sadece gösteriş ve marka değeriyle daha ne kadar sürdürülebilir sonuna kadar görmek lazım.

Neyse bu da fragman.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.