Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Gary Ross Ocean’s Eleven Devam Filmi Niteliğindeki Ocean’s Eight Filmiyle İlgili Konuştu

Kadın kadrodan oluşan, Ocean’s Eleven’ın devam niteliğinde olan ve Ocean’s Ocho olarak bilinen filmin resmi adı Ocean’s Eight olarak açıklandı.

Daha önceki haberlerimizde Danny Ocean’ın kız kardeşi rolünde Sandra Bullock’un yanısıra Cate Blanchett, Mindy Kaling, Helena Bonham Carter ve Elizabeth Banks’in kadroya dahil olduğunu bildirmiştik.

New York Premiere of "Gravity" - arrivals Featuring: Sandra Bullock,George Clooney Where: Manhattan, NY, United States When: 02 Oct 2013 Credit: Ivan Nikolov/WENN.com

New York Premiere of “Gravity” – arrivals
Featuring: Sandra Bullock,George Clooney
Where: Manhattan, NY, United States
When: 02 Oct 2013
Credit: Ivan Nikolov/WENN.com

Slashfilm ile yaptığı röportajda yönetmen Gary Ross yeni filmi ve Steven Soderbergh işbirliği hakkında şöyle konuştu:

Filmin benzer bir havası olacak. Steven Soderbergh ile çok yakın arkadaşız ve olmasaydık böyle bir projeye girişmezdik. Yakın olmadığı birinin bu filmi çekmesini istemezdi. Bu film orijinal üçlemenin devamı ve genişlemesi niteliğinde. Bu filmde yapımcı olarak görev alıyor. Şu veya bu şekilde dünyanın geri kalanının haberi olmasa da bu proje Steven ve benim 20 yıllık bir işbirliğimizin ürünü: önceki Ocean’s filmlerinde ben ona yardım ettim, Hunger Games filmlerinin ikinci ekip çekimlerini o yaptı, onun ADR çalışmalarını ben yaptım ve benim senaryolarımın tamamı onun okumasından geçti. İş birliğimiz çok uzun zamandır devam ediyor.

İkimiz çok farklı yönetmenleriz ve bundan kaynaklanan farklar mutlaka olacaktır ama beni cezbeden şeylerden biri Steven’in filmlerde yaratmayı başladığı muhteşem atmosfer ve bu konu üzerinde çok fikir paylaşımı yaptık. Sinemayı, çekim tarzını, filmin ritmini ve kurgu tarzını uzunca konuştuk. Oluşturulmuş bu atmosferi yeniden keşfetmek gibi bir niyetim yok ve devamını getiriyor olmaktan da büyük gurur duyuyorum. Üzerinde çalışılması çok keyifli.

Ross ve Soderbergh’in dostluğu konusunda hiçbir fikrim yoktu fakat bu samimiyetinin filme yansıyacağı kesin. Hele ilk filmin atmosferini koruyabileceklerse eğlenceli bir soygun filmi ortaya çıkacaktır ki, şimdiye kadar açıklanmış kadro da çok iyi.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Alita: Battle Angel’ı Rosa Salazar Canlandıracak

Bu yıl Manga/Anime tarnrılarının yılı sanırım. Hollywood’da yapımı için neredeyse 10 küsür yıldır sıra bekleyen...

Ortala Wes Anderson Ortala!

Çok sevdiğim bir yönetmen Wes Anderson. Çoğu filmini izledim ve hikaye anlatım tarzı, yalın ve...

Kapat