• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right STAR WARS
  • keyboard_arrow_right Han Solo Filminde Chewie Olmazsa Olmaz!

FİLM

Han Solo Filminde Chewie Olmazsa Olmaz!

R.ist.T.O. 11 Mart 2016


Background
share close

Henüz adı konmamış Bir Star Wars Hikayesi filminin Han Solo’nun orijinini ele alacağını biliyorduk. The Lego filminin yönetmenleri Phil Lord ve Chirs Miller’ın yönetecği filmde yalnızca Han Solo değil Chewbacca’nın da hikayesi anlatılacak.

Han Solo’yu kimin canlandıracağını henüz bilmiyoruz fakat Chewbacca rolünü The Force Awakens’dan Joonas Suotamo’nun yeniden üstleneceği tahmin ediliyor. Han Solo rolü için adaylar arasında Emory Cohen, Scott Eastwood, Ansel Elgort, Dave Franco, Blake Jenner, Logan Lerman, Jack Reynor ve Miles Teller’ın isimleri anılıyor.

Filmin senaryosu Lawrence ve Jon Kasdan tarafından yazılacak ve Han Solo’nun kaçakçılık kariyerinin nasıl başladığını anlatacak.geekstra_han solo (2)Her zaman Wookielerle ilgili daha fazla şeyin anlatılmasını isterdim ve açıkçası şahsen Han Solo’nun geçmişindense Chewbacca’nın geçmişini daha çok merak ediyorum. Star Wars benim için bir baba-oğul hikayesi, iyi ve kötünün arasındaki mücadele veya aksiyon dolu bir maceradan ziyade zengin ve geniş bir evreniyle daha ön plana çıkmıştı.

Disney’in “her yıl için bir Star Wars filmi” projesi umarım Star Wars evreninin Luke, Leia ve Han üçlüsünden bağımsız olan hikayelerini de anlatmak için iyi bir platform olur. Ayrıca bu filmde Millenium Falcon’u nasıl kazandığı ve Kessel Run’ı 12 parsec’de alışını anlatırlarsa tadından yenmez…

Filmin 25 Mayıs 2018’de vizyona girmesi planlanıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.