Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Indiana Jones 5’in Senaristi Belli Oldu

Steven Spielberg, Harrison Ford dışında kimse Indiana Jones olamaz demişti. Bu sözlerinin üstüne geçen sene The Froce Awakens setinde Ford’un sakatlandığı haberini aldığımızda “bir Indiana Jones daha görebilecek miyiz?” sorusunu hepimiz kendimize sormuşuzdur… Tabii sonra filmin yapılacağı duyurulduğunda derin bir nefes çektik hepimiz.

THR’nin haberine göre Steven Spielberg, 5. Indiana Jones filmi için David Koepp’i yazar olarak işe almış. Koepp’in işiyle bayağı haşirneşiriz. Jurassic Park, The Shadow, Mission: Impossible, Stir of Echoes, Spider-Man, Secret Window, War of the Worlds, Premium Rush ve Jack Ryan: Shadow Recruit gibi filmleri de kaleme almıştı kendisi.geekstra_indiana-jones-5-2Fakat Indiana Jones özelinde bizim en çok dikkatimizi çeken sanırım The Kingdom of the Crystal Skull’ı da Koepp’in yazmış olduğu gerçeği. Endişelenmeli miyiz? Söylenenlere göre işin içine uzaylıları katma fikri George Lucas’ın diretmesiydi. Harrison Ford ve Steven Spielberg uzun süre uzaylı fikrine karşı gelmiş fakat elinde sonunda direnişi bırakmışlar.

Lucas’ın 5. filmle herhangi bir ilgisi olmayacak deniyor ve belki bu Crystal Skull’a rağmen Koepp’in iyi bir iş çıkartacağına bir gösterge olabilir mi?

Sonuç ne olursa olsun, bizim paramızı şimdiden aldılar bile…
Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Defenders Yeni Görseller

Defenders çekimleri hızla devam ediyor ve setten yeni görüntüler paylaşıldı. Lisans nedeniyle sitemizden paylaşamadığımız görsellere...

Pokemon Filmi Geliyor

Son bir iki haftadır sosyal medya ve genel olarak internet Pokemon Go ile sarsılıyor. Aldığım...

Kapat