• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Indiana Jones 5 Öyle Tek Filmlik Bir Olay Olmayacak

FİLM

Indiana Jones 5 Öyle Tek Filmlik Bir Olay Olmayacak

R.ist.T.O. 27 Haziran 2016


Background
share close

Bunu söyleyen Disney CEO’su Bob Iger. Harrison Ford’un yaşını düşünün ve Steven Spielberg’ın “Harrison dışında kimse Indie olamaz!” sözlerini hatırlayın. Bu, yaşlı başlı bir Indie’nin başrolde olacağı bir dizi Indiana Jones filmi izleyeceğimiz anlamına mı geliyor?

Tam olarak öyle değil. The Hollywood Reporter ile konuşan Iger’in sözleri şöyle (uzun ve keyifli bir röportaj eğer zamanınız varsa okumanızı tavsiye ederim):

Indiana Jones 5 serinin son filmi olmayacak. Her ne kadar Star Wars kadar kapsamlı bir “evren” olarak ele alınmayacak bile olsa bir reboot planı yapmaktayız. Belki belli bir süre mevcut akışıyla devam eder ve reboot daha sonra gelir.

Kesinlikle Harrison Ford’u geri getirmek istiyoruz ama ondan sonra nelerin olacağını görmemiz gerekiyor. Bir şekilde seriye yeninde bir start vermek istiyoruz ve Harrison Ford da işin içine dahil olduğu için bir reboot olmayacak ama henüz nasıl bir yol alınacağına net bir karar verilmiş değil. Bir çok toplantı yaptık fakat detayları paylaşamam.

Kesinlikle daha fazla Indiana Jones filimi gelecek. Star Wars serisi kadar büyük ölçeklerde olmasa da Indiana Jones 5 ile bitecek bir iş değil.

Hem Steven Spielberg hem de Harrison Ford hayattayken yeni bir castingi yapılan bir Indiana Jones filmi izlemek ister miyim bilemedim. Başka bir oyuncunun Indiana Jones karakterini canlandırdığı bir filmi yakın bir zamanda görebilecek gibiyiz. Muhtemelen orasını burasını didikler, eleştirir veya belki de çok taktir edeceğim bir vizyon öncesi pazarlama dönemi sonrasında sinemada gider izlerdim.

Harrison Ford’dan başkası oynuyor diye boykot edeceğim bir film olmaz ama ilerde Indiana Jones’u rolünü kim alacaksa kurtulması gerekecek dev bir gölge olacağı kesin.

19 Temmuz 2019’da vizyona girmesi planlanan Indiana Jones 5 filmini Steven Spielberg yönetecek ve Harrison Ford bir kes daha Indiana Jones’u canlandıracak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.