Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Kara Kule Filminin Jake Chambers’ı Belli Oldu

Daha birkaç gün önce Roland rolü için Idris Elba’nın, Man in Black içinse Matthew McConaughey’in seçilmiş olduğu duyurulmuştu.

Şimdi de Jake Chambers rolü için Tom Taylor’un seçildiği söyleniyor. Kitaplarda Roland’ın öğrenici olan Chabers’ı canlandıran Taylor göreceli olarak yeni bir yüz sayılabilir. Taylor, Sean Bean’in mucizevi bir şekilde ölmediği Legends dizisinde Sean Bean’in karakterinin çocukluğunu canlandırmıştı.geekstra_dark-tower1Bunun dışında Breaking Bad’den tanıdığımız Aaron Paul’un da filmde yer alacağında dair söylentiler var fakat, henüz resmi bir açıklama yağılmadı.

Nikolaj Arcel’in yöneteceği filmin çekimleri bir buçuk ay sonra Güney Afrika’da başlayacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
MacGyver CBS’e Geliyor

Daha önce şurada MacGyver dizisinin yeniden ekranlara döneceğinden bahsetmiştik sizlere. MacGyver için bir film projesi...

SİHİRBAZLAR ÇETESİ: İLK 4 DAKİKA

https://www.youtube.com/watch?v=-GQ1mC0PLI0 Daha önce şurada filmden kısaca bahsetmiş ve fragmanını paylaşmıştım. Az önce filmin ilk 4...

Kapat