Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Margot Robbie ve Domhnall Gleeson Goodbye Christopher Robin Filminde Olabilir

En sevdiğim filmler listemde kesinlikle ilk 3’te yer alan About Time filminde Margot Robbie ve Domhnall Gleeson’un birlikte çalıştıklarını hatırlarsınız (eğer hâlâ About Time’ı izlemediyseniz üzgünüm artık arkadaş olamayız).about-time-rachel-mcadams.jpgİkilinin tekrar aynı projede yer alacak olması çok sevdiğim iki oyuncunun işbirliği yapacak olmasından öte, iş birliği yapacakları projenin Winnie the Pooh dünyasını konu alacak Goodbye Christopher Robin filmi olmasıyla daha çok anlam kazanıyor.

Winnie the Pooh ve Christopher Robin’in kalbimde çok özel bir yeri var. Sanırım bu karakterler, benim hayal ve gerçekliğin bir olabileceğini ve zihnimde koca dünyalar yaratabileceğimi keşfetmeme yol açtılar.

Disney’in Saving Mr. Banks’te yaptığı gibi bu filmin, ikonik karakterler yerine A.A. Milne ve ilişkileri her zaman çok iyi olmamış oğlu Christopher’ın hikayesini anlatması bekleniyor. Christopher Robin karakterinin adı Milne’in oğlundan alınma ve Winnie the Pooh da Christopher’ın oyuncak ayısının adı ile aynı. Winnie’nin ormanda birlikte yaşadığı Tigger, Piglet, Eeyore gibi bir çok karakter de adlarını Christopher’ın oyuncaklarından alıyor.

Simon Curtis’in yöneteceği filmde Gleeson A.A. Milne’ı canlandıracak. Eğer Margot Robbie’nin de sözleşmesi kesinleşirse Milne’nin karısı rolünü almış olacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Pete’s Dragon Yeni Fragman

Disney’in Pete’s Dragon re-make’i için yeni bir fragman paylaşıldı ve kendimi biraz yaşlı hissetmekle birlikte,...

Haftalık Geek Bakışı 18 (22.09.2018 – 28.09.2018) Bölüm 2

Selam Gençler! Extra gündeme extra haftalık geek bakışı! 2. bölümde Aranelwilibald, Türkay ve Unratedlogician muhabbete...

Kapat