• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Russell Crowe, Tom Cruise’in Mumya Filmine Katılabilir

FİLM

Russell Crowe, Tom Cruise’in Mumya Filmine Katılabilir

Tachikoma 5 Mayıs 2016


Background
share close

Herkes franchise peşinde ve Universal haklarını bir şekilde elinde tuttuğu klasik canavar filmleri serisi için büyük adımlar atıyor.

Dracula Untold filmiyle startı verilen canavarlar serisi Tom Cruise’in baş rolde olacağı Mumya filmleriyle istenilen popülerlik seviyesine ulaşması umuluyor ve söylentilere göre Russell Crowe Dr. Jekyll tarzı bir rol için stüdyo ile görüşme halinde.

Teknik olarak Dracula’ın orijin hikayesi olan Untold filmi bir geçiş filmi olarak sınıflandırılıyor ve canavar serisinin ilk resmi filmini Mumya olacağı söyleniyor.

Mumya’nın dışında Kurt Adam, Görünmez Adam, Frankenstein gibi canavarların filmleri projelendirilmekte ve Johnny Depp’in Görünmez Adam filminin baş rolü olacağı açıklandı. Tüm bu filmler aynı sinema evrenini paylaşacaklarından birbirlerinin filmlerinde görünme olasılıkları çok yüksek.

Tom Cruise arrives on the set of The Mummy. The story follows Navy Seal Tyler Colt and his mission in the Iraqi desert to find a group of terrorists hiding out in a bunker. Featuring: Tom Cruise Where: Oxford, United Kingdom When: 05 Apr 2016 Credit: WENN.com
Tom Cruise arrives on the set of The Mummy. The story follows Navy Seal Tyler Colt and his mission in the Iraqi desert to find a group of terrorists hiding out in a bunker.
Featuring: Tom Cruise
Where: Oxford, United Kingdom
When: 05 Apr 2016
Credit: WENN.com

Mumya film 9 Haziran 2017’de vizyona girecek ve Alex Kurtzman tarafından yönetilecek. Oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Sofia Boutella, Anabelle Wallis, Jake Johnson gibi isimler bulunuyor.

Universal’ın klasik canavarları modernleştirme çabasını nasıl buluyorsunuz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.