Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Sicario Devam Filmi İçin Yeni İsim ve Yönetmen

Sicario beklemediğim kadar çarpıcı bir filmdi ve kesinlikle bir devam filmini hak ettiğini düşünüyorum. Deadline’ın haberine göre stüdyo Sicario’nun devam filmi için bir isim ve yönetmen belirledi.

Soldado adında olacak ikinci filmi Stefano Sollima yönetecek. Devam filmine Emily Blunt’ın Kate karakteri geri dönmeyecek ve Benicio Del Torro’nun Alejandro Gillick karakteri ilke Josh Brolin’in karakterlerine odaklanacak.geekstra_sicarioSoldado’yu Sicario’nun da senaristi Taylor Sheridan yazıdı. Henüz filmle ilgili bir çekim veya vizyon tarihi duyurulmuş değil ama Alejandro karakterinin kartellere sızarak kontrolü ele geçirme planının nasıl hayata geçeceğini merak ediyorum.

Emily Blunt’ın geri dönmeyecek olması biraz üzücü ama hikayenin bir parçası olan bir karakter olmaktan ziyade filmi izleyiciye taşıyan bir köprü gibi kullanılan bir karakterdi Kate, yönetmenin değişmesi ile farklı bir anlatım yöntemi tercih edilecektir diye tahmin ediyorum. Fakat Emily Blunt’ın yerini dolduracak yeni bir kadın oyuncu seçeceklerini tahmin ediyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Sonunda Herkes Bebek Groot Sahibi Olabilecek!

İşte bu! Uzun zamandır beklediğim figür bu! Yaşa be Hot Toys bizi nasıl soyup soğana...

Wachowski Kardeşler ve Straczynski’den Sense8

Netflix yeni dizi projelerinden Sense8’in kadrosunu açıkladı! 10 bölümden oluşacak ve Wachowski kardeşlerin ilk televizyon...

Kapat