• Home
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Simon Pegg Star Trek Beyond’u Konuştu

DİZİ

Simon Pegg Star Trek Beyond’u Konuştu

R.ist.T.O. 24 Nisan 2016


Background
share close

Bildiğiniz üzere bu sene Star Trek’in 50. yılını kutlamakla birlikte yeni serinin üçüncü filmi olan Star Trek Beyond’u izleme fırsatı bulacağız.

J.J. Abrams’ın başlattığı yeni serinin son filmi olan Star Trek Beyond’un yönetmen koltuğunda Justin Lin var ve Simon Pegg Scotty karakterini oynamakla birlikte filmin senaristlerinden biri olarak görev yapıyor.

Star Trek Beyond’da Kaptan Kirk ve ekibi, Into Darkness filminin sonunda başladıkları 5 yıllık yolculuklarının ikinci senesindedir. Ekip yorgundur ve kısa bir mola için bir Federasyon üssüne gelirler. Fakat burada Krall (Idris Elba) tarafından saldırıya uğrarlar.geekstra_star-trek-beyond1Pegg filmle ilgili şöyle konuşuyor:

Tüm bunların anlamı ne? Galaksiler arası ırkların bir araya geldiği bir federasyon oluşturuluyor fakat bunun amacı ne? Tüm bunlar nere varıyor?

Lin de :

50. yıl dönümünü kutluyoruz. Star Trek’in gerçekten köküne inmek gerektiğini düşündüm. Federasyonun neden var olduğu, önemini sorguluyoruz. Bir çok farklı konuyu irdeliyoruz.

Anlaşılan Star Trek Beyond, USS Enterprise’ın Prime Directive’e bağlı keşiflerinden ziyade Federasyon ve Federasyonun galaksideki konumuna ağırlık verecek gibi görünüyor.

Kişisel olarak Enterprise’ın keşif maceralarını görmeyi Abrams’ın ilk filminden beri bekliyorum. Daha makro ölçekte politik konuların işleniyor olması fikri hakkında henüz biraz kararsızım. Artık filmi izledikten sonra karar vereceğiz.

Film 22 Temmuz’da vizyona girecek. Justin Lin tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Idris Elba, Chris Pine, Zoe Saldana, Simon Pegg, Sofia Boutella, Karl Urban, Anton Yelchin, Zachary Quinto, John Cho gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.