Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Soldado Tam Olarak Sicario’nun Devam Filmi Değil

Denis Villeneuve’un muhteşem filmi Sicario’nun devam filminin Soldado adında olacağı ve Stefano Sollima tarafından yönetileceğini duyurmuştuk. Benicio Del Toro ve Josh Brolin’in karakterlerini konu alacak olan Soldado’nun aslında Sicario’nun devam filmi olmadığı açıklandı.

Yönetmen Sollima The Independent’e verdiği röportajda şöyle konuştu:

Ana fikir aynı dünyada geçen ve bazı ana karakterleri paylaşan üç antoloji filmi çekmek.geekstra_soldado (2)Gerçek bir devam filmi değil. Kesinlikle bağımsız bir film ve hikaye. Yalnızca daha önce Sicario’da tanıştığınız iki ana karakter bu filmde de var. Benim Soldado’yu sevmemin sebebi bir devam filmi olmaması. Sicario’yu izlememiş olan birisinin bile izleyip herhangi bir eksiklik hissetmeden keyif alabileceği bir film.

Sicario’yu çok sevdim. Filmin benim tarzıma çok yakın çekilmiş olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden sanki benim filmlerimden birini daha çekiyormuş gibi hissediyorum. Soldado, Sicario’ya göre çok daha sinematik bir film olacak. Sicario’nun çok büyük aksiyon sahneleri de vardı. Aynı dünyada bir başka yolculuğu konu alıyoruz. Teması bile farklı. Uyuşturucu değil insan kaçakçılığını konu alıyoruz.

Sicario’dan “daha sinematik bir film çekmek” iddialı sözler ama Sicario’nun en öne çıkan sahnelerin de aksiyon sahneleri olduğunu düşünen biri olarak her ne kadar devam filmi olmayacak bir film olacaksa da bazı benzerlikler görmek isterim.

Soldado’nun henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
90’lar Baskını!

Remake, reboot vb geri dönüşüm projelerinden çok bahsediyoruz farkındayım ama şunu paylaşmak istedim. Independence Day:...

Yeni Logan Posteri

Logan filmi için son poster Hugh Jackman’ın Twitter hesabından paylaşıldı. https://twitter.com/RealHughJackman/status/824612564428607488 Posterdeki ifadeden de anlaşılacağı...

Kapat