• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Tom Curise’li Mumya Filminden İlk Görüntüler

FİLM

Tom Curise’li Mumya Filminden İlk Görüntüler

R.ist.T.O. 8 Nisan 2016


share close

Tom Cruise’un Mumya serisini reboot edeceğini ilk öğrendiğimde ne alaka demiştim. Brandon Fraser’lı ilk seri komikti, eğlenceliydi ve bunun üstüne çok da bir iddiası yoktu. Fakat işin içine Tom Cruise’i koyunca adamın farklı, bir yönüyle öne çıkan bir film yapma gayesinin olacağını varsayıyorum.

Disney’in masallar konusundaki tekeli gibi Universal da Dracula, Fankenstein, Mumya, Görünmez adam, Kurt adam vb klasik canavarları tekelinde barındırıyor. Universal klasik canavarları kullanarak bir fantezi filmler serisi geliştirme çabasında ve bu projeyi Mumya ile başlattı.

Bütün bir evrene start verecek bir film için büyük bir isim kullanmak istemiş olmaları çok doğal. Tom Cruise’in işin içinde olması Fraser versiyonlarına göre çok daha ciddi olacağını düşündürüyor ve yıllardır çoğunlukla komedi unsuru olarak işlenmiş mumya karakterini aşırıya kaçmadan izleyicilerin ciddiye almasını nasıl sağlayacaklar çok merak ediyorum.

Filmle ilgili kafamı daha çok karıştıran detaylar şöyle:

Film, Alex Kurtzman tarafından yönetiliyor ve yapımcı kadrosunda Hızlı ve Öfkeli serisinin yapımcılarından Chris Morgan, orijinal Mumya üçlemesinin yapımcılarından Sean Daniel bulunuyor. Yazar ise Prometheus’un yazarı olan Jon Spaihts.

Modern zamanda geçecek olan filmde Mumya’ı Kingsman filminden tanıdığımız Sofia Boutella canlandırırken, Tom Cruise’in karakteri ise bir özel tim askeri olacakmış.

Bu filmden ne beklemeliyim bilemiyorum ama comingsoon.net’in paylaştığı galeri aşağıda görebilirsiniz.

9 haziran 2017’de vizyona girmesi planlanan filmin kadrosunda Tom Cruise ile birlikte Annabelle Wallis, Sofia Boutella, Jake Johnson gibi oyuncular da bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.