Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Tom Hiddleston’u James Bond olarak görmek ister misiniz?

Açıkçası ben bile “Daniel Craig yeni bir Bond filmi çekecek mi?” konseptli haberler yazmaktan sıkıldım. Hatırlarsanız daha önce şurada Dainel Craig’in yeni bir dizi projesine imza attığını ve bunun Craig’in Bond serisinden ayrıldığı anlamına mı geldiğini paylaşmıştık sizlerle.geekstra_tom hiddleston2Şimdi Tom Hiddleston role talip olduğunu ve önerilse kabul edeceğini söylüyor.

Tema müziğini, alt metinleri ve serinin mitolojisini seviyorum. Her öğesini seviyorum. Eğer bana teklif edilirse benim için olağan üstü bir fırsat olacağını biliyorum. Rolün fiziksel gereksinimlerinin de farkındayım ve kesinlikle hafife aldığım bir şey değil.

Açıkçası kendisini ne kadar çok sevsem de Hiddleston’u henüz bir Bond rolünde hayal edemiyorum. Bana kalırsa Hiddleston’da bir Bond’un sahip olması gerektiğini düşündüğüm ağırlık yok gibi geliyor. Belki yaşından belki de kaşlarından…

Siz ne diyorsunuz? Tom Hiddleston’u James Bond olarak görmek ister misiniz? Daniel Craig ayrılırsa yerine kimin geçmesini istersiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!


Comments to Tom Hiddleston’u James Bond olarak görmek ister misiniz?

  • Ben görmek istemezdim. Zaten yapacaklarını da pek sanmıyorum. Craig’in ise Spectre ile final yapması içim elvermiyor. Bond 25 ile çok kaliteli bir bitiş yapsın daha sonra şu film hakları da Sony’nin elinden alınsın. Mis gibi.

    Can Bolat 8 Mart 2016 17:26 Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Hayalet Avcıları Lego Yolda

Lego, filmin 30. yılı şerefine, Lego Cuusoo üzerinden Ecto-1 seti ile 10.000 oyu toplamayı başaran...

Vixen Arrow Ekibine Katılıyor

Daha önce de Vixen’in Arrow dizisine geleceğinden bahsetmiştik (ahanda burada). Vixen’in Arrow dizisinde boy göstereceği...

Kapat