• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Tom Hiddleston’u James Bond olarak görmek ister misiniz?

FİLM

Tom Hiddleston’u James Bond olarak görmek ister misiniz?

R.ist.T.O. 8 Mart 2016 1


Background
share close

Açıkçası ben bile “Daniel Craig yeni bir Bond filmi çekecek mi?” konseptli haberler yazmaktan sıkıldım. Hatırlarsanız daha önce şurada Dainel Craig’in yeni bir dizi projesine imza attığını ve bunun Craig’in Bond serisinden ayrıldığı anlamına mı geldiğini paylaşmıştık sizlerle.geekstra_tom hiddleston2Şimdi Tom Hiddleston role talip olduğunu ve önerilse kabul edeceğini söylüyor.

Tema müziğini, alt metinleri ve serinin mitolojisini seviyorum. Her öğesini seviyorum. Eğer bana teklif edilirse benim için olağan üstü bir fırsat olacağını biliyorum. Rolün fiziksel gereksinimlerinin de farkındayım ve kesinlikle hafife aldığım bir şey değil.

Açıkçası kendisini ne kadar çok sevsem de Hiddleston’u henüz bir Bond rolünde hayal edemiyorum. Bana kalırsa Hiddleston’da bir Bond’un sahip olması gerektiğini düşündüğüm ağırlık yok gibi geliyor. Belki yaşından belki de kaşlarından…

Siz ne diyorsunuz? Tom Hiddleston’u James Bond olarak görmek ister misiniz? Daniel Craig ayrılırsa yerine kimin geçmesini istersiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.
  1. Can Bolat on 8 Mart 2016

    Ben görmek istemezdim. Zaten yapacaklarını da pek sanmıyorum. Craig’in ise Spectre ile final yapması içim elvermiyor. Bond 25 ile çok kaliteli bir bitiş yapsın daha sonra şu film hakları da Sony’nin elinden alınsın. Mis gibi.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.