• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Tüm Sırların Sahibi Kız Özel Ön Gösterimine Davetlisiniz!

FİLM

Tüm Sırların Sahibi Kız Özel Ön Gösterimine Davetlisiniz!

ExOblivione 23 Eylül 2016 2


Background
share close

Selam gençler!

Görüşmeyeli nasılsınız?

Bütün DC-Marvel sinema filmleri koşuşturmacası arasında vizyona gizli cevherler de gelebiliyor zaman zaman ve gözümüzden kaçabiliyor.

Örneğin kulağımıza oldukça iyi yorumları gelen Kore yapımı Train to Busan, Zombi Ekspresi adıyla Filmekimi’nin bu seneki programında yer alıyor ki bu senenin kaçırılmaması gereken filmlerinden.

İşte bu senenin bir diğer kaçırılmaması gereken filmi olan Tüm Sırların Sahibi Kız/ The Girl With All The Gifts 30 Eylül’de ülkemizde vizyona giriyor ve Geekstra olarak bir ön gösterim düzenleyeceğiz!

27 Eylül’de yapılacak Özel Ön Gösterim için 15 şanslı kişiye 2 kişilik davetiye vereceğiz. Katılım için yazıyı sonuna kadar okuyun 😀

girlwatgifts_poster

 

Nedir abi bu filmin özelliği diyenleri aşağıdaki fragmanlar başbaşa bırakıyorum kısa bir süre. Sonra devam edelim konumuza.

Evet nasıl buldunuz? İlgi çekici değil mi?

Film yakın bir gelecekte, özgür iradeyi yok eden ve herkesi insan eti yiyen birer “aç” haline getiren bir çeşit virüs nedeniyle insanlığın yok olma tehdidiyle karşı karşıya kaldığı bir zamanda geçiyor. Sadece bir grup çocuğun bu korkunç virüse karşı bağışıklığı vardır.

7x5a9533-copy

İngiltere’de bir askeri üste bu bir grup eşsiz çocuk Dr. Caldwell’in (Glen Close) önderliğinde bir dizi zalim tıbbi teste tabi tutulmaktadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan herkesi bir zombiye dönüştüren bu virüs salgınından etkilenmiş olmalarına rağmen bu çocuklar  hâlâ duygulara ve düşünme yetisine sahiptirler. O nedenle de insan etine karşı büyük bir arzu duymalarına rağmen bu ikinci jenerasyon “açlar” enfeksiyona karşı bir tedavi geliştirilmesinin en büyük umududur.

swbg_still__0017_0189442

Bu özel filme özel bir ön gösterim yapmasak olmazdı. Peki nasıl katılacaksınız

Aşağıdaki sorumuzun doğru cevabını info@geekstra.com adresine iletişim bilgileriniz (email, telefon, ad soyad) ile beraber gönderenler içerisinden yapılacak çekilişle 15 kişi Tüm Sırların Sahibi Kız filminin özel gösterimine çift kişilik davetiye kazanacak!

2015-06-23-swbg-stills-by-aimeespinks-081-copy

İşte sorumuz:

“Lucifer ve Unwritten gibi popüler çizgi roman serilerinin de yazarı olan ve Tüm Sırların Sahibi Kız/The Girl With All The Gifts filminin uyarlandığı aynı adlı kitabın yazarının adı nedir?”

Kazananlar Pazartesi günü açıklanacak ve özel gösterim Salı akşamı Taksim-Pera civarında gerçekleştirilecektir.

Kazananlara gösterim yer ve zaman bilgileri email yolu ile iletilecektir. O nedenle Pazartesi maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın.

Tüm Sırların Sahibi Kız gösteriminde görüşmek üzere! Cevaplarınızı bekliyoruz!

Hadin

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has 2 comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.