Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Video] Ghostbusters Ekibi Kimmel’da

Daha önceki yazılarımızda da bahsi geçtiği üzere yeni Ghostbusters filmiyle ilgili ciddi olumsuz bir algı yaratıldı ve Dan Aykroyd başta olmak üzer orijinal filmlerin yaratıcıları yeni filme desteklerini vererek bu algıyı kıraya çalışıyorlar.

Jimmy Kimmel Live’a konuk olan yeni ve eski kadro (gerçi eski kadro da yeni filmde küçük rollerde göründüğü için hepsine kısaca yeni Ghostbusters’ın oyuncu kadrosu diyebilirim ama bu da pek kısa olmadı sanırım…) gelecek Ghostbusters filmini tanıttılar. Özellikle de Bill Murray’in yeni filmle ilgili yorumlarına yer verilen bu promo klipinde Murray, yeni filmi ve oyuncuları şöyle övüyor:

Filmin başlarında “bu kızar gerçekten bu filmi kotarabilecekler mi?” diyorsunuz çünkü büyük bir konsept, kolay bir film değil ve filmle ilgili çok büyük beklenti var. Fakat Danny, Annie, Ernnie ve ben filmi izlemeye devam ettikçe sanki bir spor müsabakasındaymışçasına tezahüratlar ve çığlıklar atmaya başladık.

Bu sözlerin yalnızca pazarlama kapsamında mı söylendiği veya gerçeklik payı olup olmadığını film geldiğinde karar vereceğiz.

Ghostbusters Paul Feig tarafından yönetildi ve oyuncu kadrosunda Kate McKinnon, Chis Hemsworth, Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Bill Murray, Sigourney Weaver, Leslie Jones, Andy Garcia, Ernie Hudson, Annie Potts gibi isimler yer alıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
PEUGEOT GERÇEK KÖTÜLERE KARŞI!

Laff-a-lympics'i hatırlayan? Yogilerin, Scoobylerin, Gerçek Kötülerin ve diğer Hanna-Barbera karakterlerinin kapıştığı çizgi diziyi hatırlamadığınızı söylemeyin...

4NÖRD – Love Death and Robots EP09 – Alternate Histories

Hey Gençler! 4NÖRD'ün 1. sezon 9. bölümü Alternate History bölümüne hoş geldiniz. Podcast'in konseptine uygun...

Kapat