• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right HOBİ
  • keyboard_arrow_right Adrese Teslim Dolu Dolu Geek Kutu!

ÇİZGİ ROMAN

Adrese Teslim Dolu Dolu Geek Kutu!

Geekstra 21 Ocak 2016


Background
share close

geekbotABD ve yurt dışındaki diğer bölgelerde geekler için çeşitli ürünler ve servisler mevcut. Özellikle ABD’de “Aylık X Kulübü” formatı bir hayli popüler. “Aylık X Kulübü” her ay abonelerine mevzu bahis ürün grubundan seçmece bir paketin gönderilmesi üzerine kurulu bir konsept. Örneğin “Yün Çorap Kulübü” üyelerine her ay değişik desenlerde yün çoraplar gönderirken, “Ayın Meyvesi Kulübü” o ayın mevsimsel meyvelerinden bir sepet gönderiyor. Geekler için de bu konseptte bir çok ürün sunulmakta.

Dayım Kevin Smith podcastlerinde bu tarz ürünleri tanıttıkça “acaba Türkiye’ye de gönderirler mi?” ile başlayan hayallerim genelde “Kargosu ve gümrüğü paketin kendisinden daha pahalıya gelir kesin” ile sonlanıyor.

Fakat geçenlerde Türkiye’de de Geek Kutu adında bir girişimin benzer bir ürün sunmaya başladığını öğrendim.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm geek ürünü ithalatçılarıyla çalışan şirket, abonelerine her ay, içinde çeşitli geek ürünleri bulunan gizemli bir kutu gönderiyor. Hatta sokak hayvanları için tek öğünlük mama bile var içinde.tanitim_kutusu_2Konsept gereği abonelerin her ay alacakları kutunun içerikleri gizli tutuluyor fakat Geek Kutu’nun içerisinde her ay yurtdışından temin ettikleri özel tasarım bir tişört, figürler ve eğlenceli oyuncaklar, çizgi roman ve günlük hayatta kullanabileceğiniz geek ürünler bulunacak.

Satış ve abonelikler her ayın sonunda www.geekkutu.com üzerinden yapılıyor. Abone olmadan tek bir kutu almak isteyenlere, her ayın kutusu için 10 günlük bir satış süresi söz konusu. Bu 10 günlük dilimde aldınız aldınız, alamadınız bir sonraki ayın kutusunu beklemek durumundasınız.gorsel1Eğer abone olmak isterseniz, sistem abonelik için daimi olarak açık ve istenilen her an site üzerinden abone olunabiliyor.

İlginizi çektiyse sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.