• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Arrow 5. Sezona Yeni Karakter Geliyor

ÇİZGİ ROMAN

Arrow 5. Sezona Yeni Karakter Geliyor

Tachikoma 4 Mayıs 2016


Background
share close

Arrow’un 4. Sezonu birkaç hafta sonra final bölümünü yayımlayacak ve yapımcılar şimdiden 5. Sezon için yeni oyuncu arayışında.

James adında çekici ama tehlikeli yeni bir karakteri diziye dahil etmeyi planlayan yapımcılar karakteri şöyle tanıtıyor:

20’lerinin sonunda 30’larının başında ve fiziksel olarak tehdit edici bir yapıya sahip. Elinizi sıkarak en yakın arkadaşınız da olabilir yada boynunuzu kıracak en tehlikeli düşmanınız da ve hangi yüzüyle karşılaşacağınızı hiçbir zaman tahmin edemezsiniz. Hangi yönüyle size yaklaşırsa yaklaşsın yaptığı şeylerden keyif alacak biri.

Saniki Oliver Queen’in Damian Wayne gibi yetiştirilmiş bir ikizini cast edecekler gibi bir his var içimde. Green Arrow dünyasında James adını taşıyan karakterlerden öne çıkan Roy Harper’ın amcası James Harper. Daha sonra Guardian adında bir süper kahraman olan James Harper’ın diziye dahil olması Roy ve Arsenal’ın geri dönmesi için bir sebep olabilir.Geekstra_arrow-s5-(1)Dizi yapımcıları 5. Sezon için henüz kimlerin geri döneceğini açıklamadı. Bilinen tek şey Stephen Amell ve Curtis Holt’un 5. Sezonda olacağı ve Curtis Holt’un serinin kadrolu bir oyuncusu olacağı.

Curtis Holt’un sürekli kadroya dahil edilmesi belki önümüzdeki sezon Mr. Terrific’i göreceğimiz anlamına geliyor olabilir. Holt’un şimdiye kadar saf ve sakar teknik adamı canlandırmış olmasının üstüne Mr. Terrific’in ciddi ama hip ağır ağabey tavırları nasıl oturur bilemedim.Geekstra_arrow s5 (3)Resmi açıklama yapılmamış olsa da Diggle, Felicity Thea, Kaptan Lance gibi karakterlerin geri döneceğini tahmin edebiliriz. Hatta bir şekilde Loral Lance bile dönebilir…

Arrow dizisini 5. sezonda biraz daha yüksek tempolu ve kişisel dramı azaltılmış bir dizi olarak görmek dileği ile…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.