• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Avengers: Infinity War Gelmiş Geçmiş En Büyük Marvel Filmi Olacak!

ÇİZGİ ROMAN

Avengers: Infinity War Gelmiş Geçmiş En Büyük Marvel Filmi Olacak!

R.ist.T.O. 23 Mart 2016


Background
share close

Infinity War ile ilgili bir çok söylenti duyduk. “MCU’nun 1. ve 2. faz karakterlerinin son filmleri olacak…”, “67 karakter olacak…”, “MCU için bir tür reboot olacak…” gibi gibi…

Oyuncu ve karakter sayısıyla ilgili söylentiler bir kenara Marvel’in iki filmden oluşacak Infinity War için bir milyar doların üstünde bir para harcaması bekleniyor. Her ne kadar teknik olarak iki film olacak bile olsa bu başlı başına görülmemiş bir bütçe.

Russo kardeşler Infinity War’un ölçeği ile ilgili Forbes’a şöyle açıklamalarda bulunmuş. Özet geçiyorum.geekstra_infinity-war2

Joe Russo: Avengers: Infinity Wars geçmiş tüm Marvel filmlerinin bir birleşimi olacak. Filmde Thanos olacak ve Marvel Evreni’nin çoğu filmde yer alacak.

Anthony Russo: Tanımadığınız bazı yeni karakterle de olacak.

JR: Avengers: Infinity Wars’da yeni karakterler göreceksiniz. Kapsamlı bir film olacak filmin adından da belli olduğu gibi inanılmaz bir derinliği olacak.

AR: Marvel Sinematik Evreni’nin bir bütünleşmesi olarak tasarlanıyor ve bir çok yönden bu Evren’in bir kısmının sonu anlamına geliyor. Fakat elimizde film senaryosunun ilk taslağı bile yok. Halen genel hatlarını belirleme aşamasındayız.

Röportaj aslında bayağı uzun. Ant-Man vs Deadpool gişe karşılaştırmasından Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’na kadar bir çok konuya değiniliyor. Fakat boş verin şimdi onları.

Şimdiye kadar MCU’da gördüğümüz kahramanların çoğu filmde olacak deniyor. Yeni karakterler olacak deniyor!

Filmin daha kozmik bir teması olacağından Nova ve Captain Marvel gibi sürpriz karakterler görmeyi umuyorum. 1. faz karakterlerin yerini dolduracak alternatif karakterler gelecekse belki Angela da Thor’un yerini alabilir?

Russo kardeşlerin açıklamalarına bakılırsa Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde 5’e 5 halı saha maçına benzer bir durum olmayacak gibi görünüyor. Özellikle de “Marvel Evreni’nin çoğu” demiş olmaları Netflix karakterlerinin de beyaz perdede az da olsa görünebileceği ümidini veriyor.

Avengers: Infinity War Part 1 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.