• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ‘Batman v Superman’ R-Rated Bluray Versiyonun Detayları Belli Olmaya Başladı, Filmden Tamamen Kesilen Bir Karakteri De İçeriyor!

ÇİZGİ ROMAN

‘Batman v Superman’ R-Rated Bluray Versiyonun Detayları Belli Olmaya Başladı, Filmden Tamamen Kesilen Bir Karakteri De İçeriyor!

unratedlogician 9 Mart 2016


Background
share close

Geçenlerde Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin Blu-rayi için R-Rated(+18) bir versiyonun çıkacağı açıklanmıştı. İşte o versiyonun detayları da yavaştan belli olmaya başladı. Yönetmen Zack Snyder, Entertainment Weekly’e konuyla ilgili konuştu.

Biz tamamen ‘Tamam, bakın. Biz üç saatlik bir film yapmayacağız.’ düşüncesindeydik. Yani, ben bile üç saat süren bir film istemiyordum. Ben, süreyi muhtemelen herkesten (stüdyodan bile) fazla kısmak istiyordum.  Sonuç olarak sinematik versiyon olarak iki buçuk saatin uygun bir süre olduğunu düşünüyorum.

Bu versiyonda fazladan birkaç easter egg ve cameo da olacak. Ayrıca şimdilik size söyleyemeyeceğim ama önümüzdeki filmlerle bağlantılı büyük bir ekleme de var.

geekstra_jenamaloneGelgelelim bu versiyon sadece ek sahneler içermeyecek, tamamen yeni karakterler de olacak. Filmden kesilenlerden birisi ise Jena Malone’un karakteri. Daha önceden Batgirl veya Robin karakterleriyle adı anılan Malone için Snyder konuya açıklık getirdi ve.

Jena Malone’un karakteri kesinlikle Batgirl veya Robin değil. Bunu söyleyebilirim.

Batman v Superman’e gün geçtikçe daha fazla yaklaşıyoruz. Daha filmi bile izlemedik fakat Blu-ray için bile heyecanlanmaya başlayabiliriz sanırım.

EW yazısının tamamı – Link

Yazan: unratedlogician

 

Etiketler: .

Yazar

unratedlogician

Mantık arayışı için çıktığı yolda anlamsızlığı benimsemiş, sevmiş ve kucaklamıştır; biraz okur, biraz izler, biraz da yazar. Şu sıralar pek başka bir şey yaptığı da söylenemez, sanırım.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.