• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Bir Sonraki X-Men Filmi Dark Phoenix Saga Olabilir

ÇİZGİ ROMAN

Bir Sonraki X-Men Filmi Dark Phoenix Saga Olabilir

Tachikoma 20 Nisan 2016 1


Background
share close

Kulağımıza gelen söylentilere göre Fox’un X-Men’den sorumlu devlet bakanları X-Men: Apocalypse sonrasında Dark Phoenix Saga’yı işlemeyi düşünüyorlarmış.

1980’lerde yayımlanan seri X-Men tarihinen en önemli hikayeler arasında sayılıyor. Aslında 3. X-Men filmi olan X-Men: The Last Stand filminde ucundan köşesinden işlenmiş bir hikaye ama şahsi görüşüm The Last Stand’i sevmeyenlerin öncelikli gerekçelerden biri de Dark Phoenix’in o filmde harcanmış olduğunu düşünmeleri olabilir.geekstra_dark phoenix2Eğer gerçekten Dark Phoenix Saga hikayesi işlenecek olursa bu Fox için büyük bir adım olacak çünkü X-Men evrenini dünya’nın dışına galaktik bir boyuta taşıyabilecek bir hikaye. Shi’Ar İmparatorluğu dahil edilebilir ve belki de Brood’lar bile bir şekilde işin içine dahil edilebilir.

Bu saatten sonra Dark Phoenix Saga’yı yalnızca Dünya içinde geçen bir hikayeye dönüştürerek anlatmaya kalkarlarsa benim için çok büyük bir hayal kırıklığı olacak ama Shi’Ar ve Starjammers gibi X-Men ile yakın bağı olan ırklar ve ekiplerin haklarının Marvel’da mı yoksa Fox’ta mı olduğu net olmadığından (Sanırım Shi’Ar’ın hakları Marvel’da ve Starjammers’ın hakları Fox’ta) uzaya açılan X-Men filmlerini yakın bir zamanda görememiz mümkün olmaya bilir…geekstra_dark-phoenix3Kozmik X-Men macerası görmek isteyenler yorumlarınızı bekliyoruz!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. Can Bolat on 20 Nisan 2016

    Sophie Turner’da daha o kadar oyunculuk olduğunu sanmıyorum. Yani karakteri kaldıracak bir oyunculuk sergileyemez gibi..

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.