ÇİZGİ ROMAN

Black Widow Solo Filmi!

R.ist.T.O. 7 Mayıs 2016 3


Background
share close

Marvel Stüdyolarının başında olan Kevin Feige sonunda Black Widow solo filmiyile ilgili net bir karar verdiklerini duyurdu.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ile birlikte Scarlett Johansson’un Natasha Romanov’u canlandırdığı film sayısı 5’e yükselmiş durumda. Sanırım Joss Whedon’un ilk Avengers filminden beri bir Black Widow solo filmi çekilmesi için hayranlardan büyük talep olmasına rağmen “neden olmasın?”, “bizce de harika olur” gibi kıvırtmalarla net bir açıklama yapmaktan kaçınmışlardı.

Deadline ile konuşan Başkan Kevin Feige şöyle konuştu:geekstra_feige (2)

2019’a kadar çekeceğimiz dokuz filminizi duyurduk. Kahramanların Savaşını da katarsak on oluyor. Duyurulan filmlerin ötesinde yapacağımız projeler, önümüzdeki birkaç sene içinde değerlendirilecek konular çünkü elimizde yapılması gereken çok iş var. Bahsi geçen karakterler arasında duygusal ve yaratıcı yönleriyle önceliğimiz Black Widow’da olacak. Olağan üstü bir karakter olduğunu düşünüyoruz ve Scarlett Johansson’un performansının da harika olduğunu düşünüyoruz. Önde gelen Avengers üyesi ve anlatılacak kendine özgü bir çok hikayesi var ve tek başına olacağı bir film serisinin eğlenceli olacağını düşünüyoruz.

Marvel’in ilk kadın karakter solo filminin Black Widow yerine Captain Marvel olması MCU hikaye akışı için gerekli bir hamle olduğuna inanmak istiyorum. Black Widow’un Captain America ve Avengers filmleriyle zaten yeterince kullanıldığını düşünmüş olabilirler veya 5. Filmini çekmiş bir karaktere 3 filmlik solo seri kontratı yapmaya kalktıklarında ne kadar para vermeleri gerekeceğini bildikleri için beklemiş de olabilirler.

Sebep her ne olursa olsun, Black Widow’un solo filmlerini görmek güzel olacaktır.

Siz ne düşünüyorsunuz gençler?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 3 comments.
  1. Cagatay C on 7 Mayıs 2016

    Abi kac yildir gelicek bu film .d Dusuncem de su scarlet i severiz seksi hatun ama 3 black widow filmine gerek yok tek film ceksinler cekiceklerse

    • R.ist.T.O. on 8 Mayıs 2016

      Got 602 bu akşama çıkar diye umuyorum. Kahramanların Savaşına biraz daha var…

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.