• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Captain America: Civil War’dan Yeni Promo Görselleri

ÇİZGİ ROMAN

Captain America: Civil War’dan Yeni Promo Görselleri

R.ist.T.O. 8 Şubat 2016


Background
share close

Captain America: Civil War’dan yeni promo görselleri internete düştü. Uzun zamandır kendi kendimize sorduğumuz “kim kimin tarafında?” sorusunu (eğer ki bu da izleyicileri ters köşeye yatırmak için planlanmış bir şey değilse) net bir şekilde yanıtlanıyor gibi.

Henüz Tom Holland’ın canlandıracağı Spider-Man karakterinin görselleri görünürde yok fakat daha önce yapımcılardan yapılan açıklamalar ve çizgi roman serisine dayanarak Spidey’in önce Tony Stark tarafında başlayıp sonra Captain America tarafına geçeceğini tahmin ediyoruz.

Şuana kadar Avengers’a mensubu olup da kimliğini gizli tutabilmiş bir karakter henüz yok ama Civil War ile ortama hem T’challa nam-ı diğer Black Panther ve Peter Parker / Spider-Man kimliği gizli kahramanlar olarak ekibe dahil edilecek gibi görünüyor.

Filmdeki Civil War konseptinin çizgi romanlardan farklı olacağını hepimiz az çok tahmin ediyoruz ve çizgi romanlarda büyük bir dönüm noktası olan Spider-Man’in kimliğini açıklama sahnesinin önümüzdeki yıl solo filmi gelecek olan Spider-Man filmi hesaba katıldığında çok da mantıklı bir hamle olmayacağı konusunda bana hak verirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni öğrendiğim bir diğer ilginç detay ise War Machine olarak bildiğimiz karakterin artık War Hammer olarak anılıyor olması. Bir ara Iron Patriot olarak da anılan War Machine’in War Hammer olarak kod adını değiştirmiş olması acaba çizgi romanlarda Secret Invasion sonrası Shield’ın yerine geçen H.A.M.M.E.R organizasyonu ile herhangi bir bağlantının olup olmadığını sorgulatıyor. Iron-Man 2’de War Machine Justin Hammer’ın silahları ile donatılıyor ama hem karakterin tutuklanmış olması hem de Tony Stark ve Rhody’nin Justin Hammer’ı ne kadar sevmedikleri göz önünde bulundurulduğunda, Justin Hammer’ın adının War Machine’e konmuş olması çok da olası gelmiyor.

Bilemiyorum Spidey varsa Norman Osborne de vardır diye düşünmek mi lazım?

Captain America 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.