• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Cate Blanchett’in Thor: Ragnarok Rolü Belli Oldu!

ÇİZGİ ROMAN

Cate Blanchett’in Thor: Ragnarok Rolü Belli Oldu!

R.ist.T.O. 24 Ocak 2016


Background
share close

Thor: Ragnarok ile ilgili söylentiler, dedikodular yayılmaya devam ediyor ve bunlardan bazıları Cate Blanchett’in filmde canlandıracağı karakterle ilgili.

Geçmişte, Blanchett’in Valkyrie olabileceğine dair dedikodular vardı ama en son söylentiler Blanchett’in rolünün filmin büyük kötüsü olacağı yönünde.

Yazının bu kısmından sonrası söylenti olmakla birlikte eğer doğru çıkarsa spoiler niteliği taşıdığından SPOILER ALERT verelim ve öyle devam edelim.geekstra_thor_ragnarok

.

.

.

.

Geek.com‘un haberine göre Cate Blanchett’in canlandıracağı karakter Hela. Norse mitolojisinde Hela cehennem diyarı olan Hel’in hükümdarı olmanın yanı sıra ölüm ve açlığın tanrıçası.geekstra_thor_ragnarok3Haberden kısa bir özet/alıntı yapayım:

“Mark Ruffalo, The Playlist’e verdiği bir açıklamada bir etkinlikte Cate Blanchett ile karşılaştığını söyledi. Daha öncesinde stüdyodan Cate Blanchett’e bir teklif götürüldüğünü bildiği için yanına giderek ‘lütfen evet de’ diye yalvarmış çünkü Cate Blanchett’in bir kötüyü oynayacak olması fikri onu çok heyecanlandırmış.

Farklı kaynaklardan da doğrulanan bilgilere göre Ragnarok’un büyük kötüsü Hela olacak ve Mark Ruffalo’nun ağızından kaçırdıkları dikkate alınırsa Cate Blanchett’in Hela olması muhtemel görünüyor. Hela, Asgard’a gelecek ve  çizgi romanlardaki gibi ölülere hükmetme gücüne sahip olması bekleniyor. Asgard’da Loki ile birlikte bir planı uygulamaya alacaklar ve bu plan Thor’un macerasını tetikleyen unsur olacak.geekstra_thor_ragnarok2Bir başka söylenti de Thanos çizgi romanlarında Thanos’un aşık olduğu ‘Death’ karakterinin filmlerde Hela ile yer değiştireceği ihtimalini ortaya atıyor.

Thor: Ragnarok’ta Thor olan bitenin farkına varana kadar Hela ve Loki’nin planı devreye girmiş olacak ve kaynaklarımıza göre Thor ve Hela yüzleştiğinde Hela, Thor’u Asgard’dan sürmekle kalmayıp Mjolnir’i de parçalayacak!”

geekstra_thor_ragnarok1Eğer bu söylentiler doğru çıkarsa -ki doğru olmasını umuyorum- Hela yalnızca Thor: Ragnarok’ta değil Infinity War filmlerinde de Thanos ile birlikte yeniden karşımıza çıkacaktır.

Thor: Ragnarok’un 3 Kasım 2017’de vizyona girmesi bekleniyor ve o zamana kadar bir çok şey değişebilir fakat Cate Blanchett’in varlığı tek başına filme karşı olan ilgimi en az 3 katına çıkardı diyebilirim.

Sizin düşünceleriniz nedir?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.