• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Chris Evans “Marvel Ne Derse O” Diyor

ÇİZGİ ROMAN

Chris Evans “Marvel Ne Derse O” Diyor

R.ist.T.O. 27 Nisan 2016 1


Background
share close

Chris Evans’ın yıllar önce Marvel’in Kaptan Amerika rolü için sözleşmesi bittikten sonra oyunculuğu bırakarak yönetmenliğe odaklanacağını açıklamıştı.

Chris Evans Marvel’in teklifini ilk aldığında defalarca reddetmiş. Sebebi ise çok sayıda film için yapılacak bir sözleşme olması ve proje süreci içinde memnun kalmazsa sözleşme zoruyla istemediği bir işe devam etmek istememiş olması. Mantıklı bir kaygı ama bir şekilde sözleşmeye imzayı attı ve Marvel’in büyük sinematik başarısının bir parçası oldu.geekstra_captain americaŞimdi Kaptan Amerika’nın sözleşmesi dolmak üzere ve sözleşmenin yenilenip yenilenmeyeceği konuşuluyor.

Chris Evans konu ile ilgili Collider’a şöyle konuştu:

Henüz bir yenileme söz konusu değil. Daha geçen röportajımda zamanın ne kadar hızlı geçtiğinden bahsediyordum. 2010’da başladık ve altı yıl göz açıp kapayana kadar geçti. İlk başlarda bu yola girişmek çok korkutucuydu ama şimdi ayrılmaktan korkuyor. Önümde bir Marvel filmi projesinin olmayacak olmasından korkuyorum. Son altı yıl her zaman “seneye şu filme başlıyoruz” şeklinde geçti ve çok güzel bir şeydi. Özellikle yaptığımız filmler bu kadar iyi olunca kim durma ister ki?  Bu yüzden ne yapacağımı henüz bilmiyorum. Göreceğiz. Çizgi romanlarda kalkanın başka birine devredildiğini biliyorum. Ve bildiğiniz tek bir şey varsa – hayranlarla bir araya gelmek, bu buluşmaları gerçekleştirmek ve karakteri sevenlerle karşı karşıya olmak – karakterin sizden daha büyük olduğudur ve karakter için ne gerekiyorsa Marvel’in bu karakter için ne isterse ben bunu yapmaya hazırım. Eğer kalkanı bir başkasına devretmemi isterlerse devrederim. Eğer benim devam etmemi isterlerse ederim.

Röportajın tamamını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

6 Mayıs’ta vizyona girecek. Film, Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetildi ve kadrosunda Chris Evans (Steve Rogers / Captain America), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Black Widow), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Paul Bettany (The Vision), Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye), Don Cheadle (Jim Rhodes/War Machine), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Winter Soldier), Chadwick Boseman (T’Challa / Black Panther), Emily VanCamp (Sharon Carter / Agent 13), Daniel Brühl (Baron Helmut Zemo), Frank Grillo (Brock Rumlow / Crossbones), William Hurt (General Thaddeus “Thunderbolt” Ross), Paul Rudd (Scott Lang / Ant-Man) ve Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man) gibi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. Cagatay C on 27 Nisan 2016

    Chris evans in devam etmesini isterim. Sebastian stan in o kostumun icini chris gibi dolduramayacagini dusunuyorum

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.