• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Citizen Steel Legends of Tomorrow Ekibine Katılıyor!

ÇİZGİ ROMAN

Citizen Steel Legends of Tomorrow Ekibine Katılıyor!

R.ist.T.O. 21 Haziran 2016


Background

DC’s Legends of Tomorrow dizisine Hourman ile birlikte Citizen Steel da dahil oluyor.

Deadline’ın habierne göre Citizen Steel’i Nick Zano canlandırak. Alter egosu Nathan Heywood olan Citizen Steel, ‘Steel’ adını dedesi Henry Heywood (Steel) ve kuzeni Henry Heywood III (Commander Steel) ile paylaşıyor.

Nathan Heywood yıldız bir sporcudur fakat dizinin sakatlanması sonucu bacağını kaybeder ve spor kariyeri biter. Nathan ağrı kesicilerine bağımlı hale gelmiştir. Nathan, bir aile buluşmasındayken Heywood ailesi Golden Age kahramanları yok etmek üzerine Vandal Savage tarafından gönderilen 4. Reich tarafından saldırıya uğrar. 4. Reich’ın liderlerinden Reichsmark Heywood ailesini metal heykellere dönüştürür fakat Nathan kendisini ve kardeşleri, kuzenleri ve yeğenlerinden oluşan bir grup küçük çocuğu kurtarmayı başarır.

Reichsmark ile karşılaşmasında Reichsmark’ın metal kanı Nathan’a sıçrar fakat Nathan’ın metali emerek kendine metalden bir bacak oluşturduğu görülür. Güçlerinin tetiklenmesi sonucu Nathan insanüstü bir güce kavuşur fakat cildi tüm duyusunu kaybeder. Nathan okadar güçlenmiş ve ağırlaşmıştır ki, adımları yeri çatlatır ve Dr. Mid-Nite gücünü kısıtlaması için paslanmaz çelik alaşımından Nathan’a ikinci bir cilt yapar. Bu onun kostümü ve güçlerini daha kontrol edilebilir bir seviyede tutacak bir engel olacaktır.

Nathan Justice Society’ye katıldığında basın, Nathan’ın “Yeni Commander Steel” olup olmadığını sorar. Nathan yalnızca sıradan bir vatandaş olduğunu söyleyerek bu unvanı reddeder. Bu olayın ardından Power Girl ona Citizen Steel adını verir.geekstra_citizen steel

Karakteri seviyorum her ne kadar çok popüler olamamış bir karakter olamamışsa da. Justice Society’nin Legends of Tomorrow’ya dahil olması DC Rebirth’ın Legacy karakterlerini geri getirme konusundaki azminin bir yansıması olarak görüyorum. Kim bilir belki Doctor Mid-Nite ve Wildcat baba oğul olarak ekibe dahil olur.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.
  1. Baki on 23 Haziran 2016

    Sezon finalinden aşırı nefret etmeme rağmen jsa adını duyunca heyecansan patlamıştım. Hazır Flash’da flashpoint anlatılırken hunter ve ekibi alternatif bir gelecekte thy kingdom come himayesini anlatırlarsa… çıldırırım.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
[Fragman] DC’s Legends of Tomorrow Yeni Fragman!

CW’nun yeni DC süper kahraman dizisi DC’s Legends of Tomorrow’dan gıcır gıcır yeni bir fragman...

Winona Ryder Beetlejuice 2 Hakkında Konuştu

Yapılıyor mu, yapılmıyor mu hala belirsiz olan Beetlejuice 2 filmiyle ilgili Winona Ryder bir açıklama...

Kapat