• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Constantine Dönüyor Olabilir Mi?

ÇİZGİ ROMAN

Constantine Dönüyor Olabilir Mi?

R.ist.T.O. 16 Temmuz 2016


Background
share close

NBC’de yayımlanan Constantine dizisi umduğum kadar iyi bir dizi değildi fakat potansiyel vaat eden bir diziydi. Diyaloglar biraz zorlama olsa da oyuncu seçimi ve oyunculuk iyiydi.

Constantine dizisi iptal edildiğinden beri NBC, diziyi sahip olduğu alternatif platformlarda tekrara sokmadı ve şimdi Constantine CW’nun online stream servisi olan CW Seed’de yayımlanmaya başlandı. Bu CW’nun Supergirl’a yaptığı gibi kendi kanalında Constantine’e bir şans daha vereceği anlamına mı geliyor?

Evet ortalık spekülasyon, dedikodu dolu. Ne CW ne de NBC resmi bir açıklama yapmadı. Şimdilik en büyük ağırlığı taşıyan teori CW’nun Constantine dizisi için yeterli bir izleyici kitlesi olup olmadığını denemek için NBC’den Constantine’in tüm haklarını ve envanterini almaya çalıştığı.geekstra_constantine (2)CW Seed’de yeterli trafik yaratması durumunda CW, dizinin ekranlara dönmesi için daha ciddi bir girişimde bulunabilir. Fakat dizinin devam etmesi durumu yalnızca haklar ve izleyicilere bağlı değil. Dizide John Constantine’i canlandıran Matt Ryan’ın ITV’de yayımlanacak ve çekimleri devam etmekte olan bir dizi projesi var.

Constantine iptal edildikten sonra Matt Ryan, Arrow dizisi için Constantine rolüne dönmüştü ve tüm röportajlarında Constantine rolüne geri dönmek istediğinden bahsetmişti. Matt Ryan’ın istekli olması ve İngiliz dizilerinin genelde kısa sezonlardan oluşuyor olması her şeyin yolunda gitmesi durumunda Constantine’in yeniden ekrana gelmesi konusunda bana ümit veriyor.

Ne diyorsunuz gençler Constantine geri döner mi? Dönmesini ister misiniz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.