• Home
 • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
 • keyboard_arrow_right DİZİ
 • keyboard_arrow_right CW 2016-2017 Sonbahar Dizi Listesi

ÇİZGİ ROMAN

CW 2016-2017 Sonbahar Dizi Listesi

R.ist.T.O. 21 Mayıs 2016


Background

CW son yıllarda iyi bir yükseliş trendi yakaladı. Her ne kadar biz DC çizgi roman uyarlamalarının gidiş hatlarından şikayetçi olsak da kanalın ABD’de sağdık ve geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı başardığı bir gerçek.

Yeni dizilerinin arasında Supergirl’ın da bulunması, herkesin tahmin ettiği ve beklediği büyük DC cross-over haberinin çok geçmeden doğrulanmasına neden oldu.

CW’nun yeni yayın akışı şöyle:

Pazartesi

 • Supergirl
 • Jane the Virgin

Salı

 • The Flash
 • No Tomorrow (Yeni)geekstra_cw (3)No Tomorrow bir romantik komedi. Dizi, hayatının her evresini planlayarak yaşayan Evie’inin özgür ve vurdum duymaz Xavier ile tanışıp aşık olmasını konu alıyor. Xavier’ın bu rahat ruh halinin sebebi ise yaklaşık 8 ay içinde dünyaya bir meteor çarpacağına inanıyor olması. Xavier, Evie’nin de kendisi gibi çok uzak olmayan kıyamete kadar spontane bir hayat sürmesini ister.

Çarşamba

 • Arrow
 • Frequency (Yeni)
  Frequency -- "Pilot" -- Image Number: FRQ101h_0009.jpg -- Pictured: Peyton List as Raimy -- Photo: Bettina Strauss/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All rights reserved
  Frequency — “Pilot” — Image Number: FRQ101h_0009.jpg — Pictured: Peyton List as Raimy — Photo: Bettina Strauss/The CW — © 2016 The CW Network, LLC. All rights reserved

  Dedektif Raimy Sullivan, 1996 yılında ailesini geride bırakarak gizli bir göreve giden ve bu görevi sırasında hayatını kaybeden babasından farklı olduğunu dünyaya ispatlama derdindedir. Resmi raporlar Raimy’nin babası Frank’in görevi sırasında taraf değiştirdiği ve polisin yaptığı bir baskın sırasında öldürüldüğünü yazmaktadır. Bir gün Raimy babasının eski radyosundan 1996’dan gelen babasının sesini duyar. Bu olağan üstü frekans üzerinden, Raimy’nin Frank’e yapılacak baskında öleceğini söyler ve Frank ölümden kurtulur. Fakat her şeyin bir bedeli vardır ve Frank’in hayatta kalması tarihin değişmesine neden olur.
  Anladığım kadarıyla Raimy’nin babasıyla her etkileşimi Raimy’nin bildiği dünyayı ve geçmişi sürekli olarak değiştirecek yani Frank lineer bir tarih akışı izlerden Raimy sürekli dallanan alternatif gerçeklikler arasında geçişler yapacak. Konsept güzel ama bakalım ne kadar iyi işleyebilecekler.

Perşembe

 • DC’s Legends of Tomorrow
 • Supernatural

Cuma

 • The Vampire Diaries
 • Crazy Ex-Girlfriend

CW’ya ara sezonda gelecek olan yeni dizi yine bir çizgi roman uyarlaması olan Riverdale.

Riverdalegeekstra_cw (2)Archie’nin modern çizgi roman serisi nasıl bir hikaye işliyor hiçbir fikrim yok ama CW’nun Riverdale dizisi, Archie karakterlerinin isimlerini kullanan bir küçük kasaba gizem/gerilim dizisi olacak gibi görünüyor.
Yeni bir okul yılı başlamıştır ve geçen yaz tüm Riverdale kasabasını sarsan bir trajedi yaşanmıştır. Archie, yaz boyunca müzik öğretmeni Ms. Grundy ile yasak bir aşk yaşamıştır. Archie ve Jughead’in arası bilinmeyen bir sebepten bozuktur, Archie’nin komşusu Betty ona aşıktır ve New York’tan gelen Veronica’nın işin içine girmesiyle bir aşk üçgeni oluşur… Ben bu diziden ve bu dizinin Archie çizgi romanıyla ilişkilendirilmiş olmasından hiçbir şey anlamadım…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.