• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC Televizyon Dizileri Haber Derlemesi

ÇİZGİ ROMAN

DC Televizyon Dizileri Haber Derlemesi

R.ist.T.O. 28 Haziran 2016 1


Background
share close

Hepsi için ayrı ayrı haberler yapmak yerine bir araya toplayarak daha rahat okuyacağınız bir içerik ortaya çıkmış olur diyerekten haberleri derledim.

Gotham 3. Sezongeekstra_gotham (2)Fox’un Gotham dizisine yeni bir karakter geliyor ve kendisi Gotham Gazette’in yeni muhabiri Valerie Vale. Daha önce Once Upon a Time ve Sucker Punch gibi yapımlarda rol almış olan Jamie Chung tarafından canlandırılacak olan Valeri Vale, Indian Hill’in sırrını çözmeye kararlı, yılmaz bir muhabir.geekstra_gothamAdından da anlamış olacağınız gibi Valerie Vale, Vicki Vale’in akrabası hatta söylentiler halası olabileceğini söylüyor. Vicki Vale, Batman ve Burce Wayne ile romantik bağları olan bir muhabirdi. Bob Kane’in Vicki Vale karakterini Norma Jeane Mortenson adında bir mankeni model alarak yarattığı söyleniyor. Norma Jean daha sonra tüm dünyada Marilyn Monroe olarak tanınacaktı. Tim Burton’un Batman filminde de Kim Basinger tarafından canlandırılan Vicki Vale araştırmacı gazetecilik güçlerini kullanarak Batman’in Bruce Wayne olduğunu keşfeden nadir insanlardan.

Gotham’ın 3. Sezonunda Indian Hill’den kaçmayı başaran “canavarların” Gotham sokaklarına dağılmasıyla şehir daha da büyük bir kargaşa ve çılgınlığa sahne olacak.

Gotham’da göreceğimi bir başka yeni yüz ise yeni bir Poison Ivy. Daha önce Ivy Pepper adı ile Clare Foley tarafından canlandırılan karakterin yerini Maggie Geha dolduracak. Yapılan resmi karakter açıklaması şöyle:

Indian Hill’den kaçan bir “canavar” ile karşılaşmasında Ivy Pepper yeniden doğar. Artık DC çizgi romanlarından tanıdığımız Poison Ivy’ye daha yakın bir karakterdir ve 19 yaşında çekiciliğinin gücünün farkında genç bir kadın olarak gözlerini Bruce Wayne’e diker.

geekstra_gotham (4)Amaçları ne tam olarak çözememiş olsam da Indian Hill hikayesi sonrası “süper güç” konsepti diziye tanıtıldı ve ellerindeki karakterler arasında en popüler “süper güçlü” kadın karakter olan Poison Ivy’yi daha kapsamlı bir şekilde kullanmak istemiş olabilirler.geekstra_gotham (3)Dizi 19 Eylül’de ekranlara dönüyor.

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.