• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right DC’s Legends of Tomorrow’un 2. Sezonu Beklediğimiz Gibi Olmayacak

ÇİZGİ ROMAN

DC’s Legends of Tomorrow’un 2. Sezonu Beklediğimiz Gibi Olmayacak

R.ist.T.O. 23 Mayıs 2016


Background
share close

Eğer DC’s Legends of Tomorrow’u takip ediyorsanız dizinin ikinci sezonu ile ilgili çeşitli teoriler gelmiştir aklınıza. Thanagarianlar, Justice League of America ve Time Masterların yokluğunun yaratacağı boşluk, heyecan verici ihtimaller doğuruyor.geekstra_jsa (3)

Dizinin yapımcılarından Marc Guggenheim, ikinci sezonun birinci sezona göre çok farklı olacağını ve izleyicileri şaşırtacak bir yönde ilerleyeceğini belirtiyor.

İkinci sezonun kötüsü Thanagarianlar olmayacak. Tamamıyla farklı bir düşman ile yüzleşecekler. Söyleyebileceğim tek şey bu yeni düşmanın yanında Vandal Savage’ın çıtır çerez kalacağı. Çok çok daha büyük bir tehditle karşı karşıya kalacaklar. Bunun ötesinde bir açıklama yapmayacağım çünkü dizi için büyük bir olay olacak. Garanti ederim ki izleyicilerin hayal ettiğinden çok daha büyük bir olay olacak.

Legends of Tomorrow sezon finalinde Suits dizisinden sevdiğimiz Patrick J. Adams’ın Hourman olarak karşımıza çıkmış olması konusunda ise şöyle konuştu:geekstra_jsa (1)

Final bölümünün son diyaloğu ikinci sezonun gidişatıyla ilgili güçlü bir gösterge. Sadece Hourman’i tanıtmadık, Justice Society of America ekibindeki olası kahramanları da işin içine kattık. Çizgi romanları okumuş olanlar biliyor ki JSA Justice League’in bir ön göstergesi. Dolayısıyla bu hamle, DC’nin televizyon evreni için büyük bir adım.

Açıkçası JSA’in bir şekilde DC televizyon evrenine katılmış olmasından çok memnunum. Bir çok JSA karakteri zaten CW dizilerinde tanıtılmış durumda. Tabii Hourman’in hangi zamandan geldiği, JSA ekibinin mevcut CW dizilerinin zaman akışı içinde kurulup kurulmayacağı bilinmiyor.geekstra_jsa (2)Netflix’in Defenders dizisi gibi Green Arrow, Flash vb. karakterlerin kendi dizilerinden bağımsız her sezon 2-3 parçadan oluşan JSA tv filmleri çekseler (dizi çok uygun olmaz sanırım) mükemmel olur.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.