• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right [Fragman] CW Superhero Fight Club

ÇİZGİ ROMAN

[Fragman] CW Superhero Fight Club

Tachikoma 6 Ekim 2016


Background
share close

Evet bu videonun teknik olarak bir fragman olmadığının farkındayım.

CW’nun yalnızca ABD “ücretsiz, tam erişim” olarak sunduğu CW uygulaması ile izlenebilen CW Superhero Fight Club 2.0 videosu nihayet global olarak paylaşıldı.

Belki olayların giderek daha da küçük bir yaş demografiğine hitap etmeye başladığı izlenimine kapıldıysanız yalnız sayılmazsınız. Fakat dozunda kalması koşuluyla Supergirl ve Barry arasındaki sevimlilik patlamasını izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Kim bilir belki Supergirl’ın 2.sezonuna bir şans tanırım.

Daha fazla kahraman ele alıyor olmaları daha fazla teamup olacağı anlamına geliyor ve 3 bölümden oluşacağı söylenen CW özel crossover bölümünün ana düşmanının Dominators olacağı doğrulandı.geekstra_dominatorKafalarında kırmızı bir benekle dolaşan bu kel sarı uzaylılar, sıkı bir kast sistemiyle yönetiliyor ve kafalarındaki beneğin büyüklüğü statülerinin göstergesi. Kendi kastlarını güçlendirmek için sürekli kendilerine genetik modifikasyonlar uygulayan bu ırk, Dünya’nın meta insanlarının gösterdiği ön görülemez mutasyonları incelemek ve kontrol altına almak için Dünya’yı istila etme girişiminde bulunmuşlardı.

Şimdiye kadar CW’nun meta insancıklarının güçleri pek de genetik kökenli değil ama artık hikayeyi nasıl bağlayacaklar bekleyip göreceğiz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.