play_arrow

ÇİZGİ ROMAN

GPoD 51: Civil War

Geekstra 13 Haziran 2016 4


Background
share close

Civil_War

Selam Gençler!

Podcast’in başlığına Kahramanların Savaşı yazmadık, yazamadık, elimiz gitmedi. Civil War dediğimizde neden bahsettiğimizi biliyorsunuz. Captain America: Civil War filmi bu bölümün konusu.

Uzun süredir bekliyordunuz biliyoruz. Az küfür etmediniz arayı uzattık diye, onu da biz biliyoruz. Sonunda fırsatını bulduk ve oturduk kaydettik. Dinleyip yorumlaması size kalmış.

Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve veya hemen aşağıdaki playerdan play (oynatıcıdan oynat tuşuna basmak?!) tuşuna basıp podcast’i dinlemek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

  • cover play_arrow

    GPoD 51: Civil War
    Geekstra

TuneIn Radio üzerinden dinlemek için tıkla!

iTunes üzerinden dinlemek için tıkla!

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 

kafkaesk’in notu: TeamCap ulan!

Etiketler: .

Önceki Bölüm
Benzer Bölümler

Yorumlar

This post currently has 4 comments.
  1. Cagatay C on 18 Nisan 2017

    Kafka sen hükümetin kolluk kuvveti olamayiz diye bakmissin olaya ben farkli bir sekilde baktim. Bence: Bu Avengers’in/kahramanlarin yakip yikarak insanlara ‘özgürlük’ getirmesi sonucu bu yikimlar dolayisiyla bir ust merciye baglanmasi meselesi. Bence burada iron-man tarafi birlesmis milletler, avrupa birligi yani uluslararasi bir orgutlenmeyi temsil ediyor. Kaptan Amerika da eski kafa Amerikayi temsil ediyor. Kaptan bunlarin arasina katilmak, yapacaklarinda bir emir/denetleme/sinirlama istemiyor. Ayni Amerika gibi her seyin en iyisini bildigini iddia ediyor, yapacaklarimda hic kimse bana karisamaz diyor. Filmin sonunda da zaten tahmin edilebilecegi gibi Amerika kazanmis oluyor. Not:ustteki yorumum iron-man in babasina ithafen duygusal yorumdur.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.