• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Green Lantern Corps Filmini George Miller Mı Yönetecek?

ÇİZGİ ROMAN

Green Lantern Corps Filmini George Miller Mı Yönetecek?

Tachikoma 4 Mayıs 2016 3


Background
share close

Mad Max: Fury Road’ın başarısı sonrasında (gişede olmasa da) Warner Bros. Pictures’ın yönetmen George Miller ile bir DC projesinde birlikte çalışmak istediği söyleniyordu.

Söylentiler önce yönetmenin Man of Steel 2’yi yöneteceği yönündeydi fakat proje askıya alınınca yönetmene istediği DC projesini yönetme opsiyonu verilmiş.

Heroic Hollywood’un haberine göre bu proje Green Lantern Corps. Henüz hala bir söylenti ama eğer bu haber gerçekse Green Lantern’ın bir önceki filmini affettiren bir yapıt ortaya çıkabilir. En azından CGI bir kostüm görmeyeceğimiz kesin.geekstra_green lantern (1)Fakat George Miller’ın daha önceki açıklamalarında bir Mad Max filmi daha çekmek istediği ve daha küçük ölçekli bir film çekmek istediği belirtilmişti. Green Lantern Corps., bir den fazla Dünya’lı Green Lanter’ın olacağı ve uzayda geçen bir film olması bağlamında pek de küçük ölçekli bir film değil.

Green Lantern Corps.’ın teeeeeeee 2020’de vizyona gireceği düşünülürse George Miller ikinci Mad Max filmini ve küçük ölçekli birkaç filmi aradan çıkartabilir.

Fury Road filminin aksiyonu gerçekten tadını damağımızda bıraktı ve benzer bir aksiyonu daha büyük bir ölçekte ve uzayda görmeyi kim istemez?

Siz ne diyorsunuz gençler?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has 3 comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.