• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Green Lantern’ı Justice League 1’de Görmeyebiliriz…

ÇİZGİ ROMAN

Green Lantern’ı Justice League 1’de Görmeyebiliriz…

R.ist.T.O. 4 Mart 2016


Background
share close

Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminin vizyona girmesine haftalar kaldı, Wonder Woman filmi çekimlerini tamamlamak üzere ve Justice League’in çekimlerine yakında başlanacak… Hatta Ağustos’ta girecek Suicide Squad filminin devam filmi için yeşil ışık verildiği gibi söylentiler de var.

DCEU hızla gelişiyor ve bir çok Justice League üyesi Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi içinde tanıtılacak. Fakat Green Lantern bunlardan biri değil.geekstra_green_lantern (2)WB, 2020’ye kadar iki Justice League filmi, Cyborg, Shazam, Aquaman, Flash ile doldurduğu DC uyarlama listesinin eeeenn sonuna koymuş Green Lantern Corps. filmini. WB’nin Yaratıcı Geliştirme ve Genel Yapım Başkanı Greg Silverman konu ile ilgili şöyle bir açıklama yapmış.

“Green Lantern olağan üstü bir karakter, hatta karakterler. Burda gerçek bir fırsat var ve ilk filmde çok iyi bir iş çıkartamadık. Bu karakter, günümüzde Batman, Wonder Woman ve Superman nasıl el üstünde tutuluyorsa aynı saygıyı hak eden bir karakter. Tüm Green Lantern hayranlarına söyleyebilirim ki, eğer bize biraz sabır gösterirseniz gerçekten mutlu olacaksınız.”

“Justice League filmlerinin her karesi netleşmiş değil bu nedenle Green Lantern’ın Justice League 2’de olmama ihtimali var. Yeterince karakter tanıttığımızı düşünüyoruz ve bu yüzden Green Lantern’ı tanıtıcı bir rolde Justice League 2’ye olmadı bir sonraki filme koymayı düşünüyoruz.”

Biraz ayıp ediliyor bence. GL’i hadi Batman v Superman’e koymadın ama Justice League 1’de de koymamakla kalmayıp, GL’in Justice League 2’de görünüp görünmemesi ihtimali üzerine konuşuyoruz… Ayıptır yahu… Zaten Justice League 2019. Bir sonraki film dedikleri de 2020’deki Cyborg filmi.

Ne kadar kötü olursa olsun bir filmin başarısızlığı bu kadar ağır cezalandırılmamalı bence. GLsiz Justice League mi olur?geekstra_green_lantern (3)Valla bir an tepem attı. Bir bildikleri vardır diyerek yazıyı burada bitireyim diyorum.

Gençler sizin düşünceniz ne dir? Jusitice League 1-2’de GL’in hiç görünmemesi durumu (JL2’de görünse bile tanıtım amaçlı küçük bir rol olacak o da ayrı bir mesele) sizi de rahatsız ediyor mu?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Ayrıca Dükkanımıza da bir göz atmayı unutmayın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.